Всі будівельні матеріали мають як свої переваги, так і недоліки. Компенсувати деякі мінуси можна, покриваючи матеріал спеціальними розчинами. Органосилікатні матеріали – це розчини, які дозволяють значно підвищити захисні якості матеріалу.

Дані матеріали складаються з подрібнених сілікантов, оксидів заліза, з’єднані між собою за допомогою розчинів, що містять в собі органічні та елементоорганіческіе з’єднання. Специфічна структура матеріалу, пояснює багато корисних властивостей. Органосилікатних матеріали наділені високою довговічністю і відмінним комплексом властивостей стійкості:

  • Стійкість до світла, не вигоряють.
  • Високий опір хімічних реагентів.
  • Слабка поглинання вологи.
  • Відмінна стійкість до біологічних факторів.

Органосилікатних матеріали, показують дуже хороші результаті в питаннях морозостійкості, стійкості до атмосферних явищ, а так само демонструють високі показники адгезії до бетону або кераміки. Органосилікатних матеріали, добре зарекомендували себе в організації антикорозійного захисту. При цьому організація можливо навіть в найсуворіших умовах експлуатації.

За своїм призначенням орнагосілікатние матеріали забезпечують захист різноманітних конструкцій, споруд від більшості видів негативних впливів. Завдяки специфічним властивості органосилікатних матеріалів, вони використовуються при фарбуванні поверхонь, на які протягом тривалого часу впливають високі температури, наприклад: автоклави, енергетичні котли.

Якщо говорити про вартість розглянутих матеріалів, то безумовно вона висока, але термін служби таких покриттів складає дуже тривалий період. Даний матеріал можна використовувати при будь-яких навколишніх умовах.

Основні сфери застосування органосилікатних матеріалів:

  • Обробка елементів мостів, гарячих поверхонь, технічні елементи.
  • Наносяться на металеві конструкції, в різних середовищах агресивності. При контакті з водою, при перепаді температур.
  • Можливе застосування на конструкції з цегли, каменю.
  • Обробка димових труб, бетонних конструкцій.

Цей список можна продовжувати дуже довго, так як органосилікатних покриття, є універсальними. Так як матеріал володіє високою вартістю, то при його покупці, ви повинні ретельно все вивчити. Перевірте компанію виробника, якість продукції, що виготовляється, почитайте відгуки в Інтернеті.