Москітні сітки – це дуже хороший спосіб захистити свій будинок від докучливих комах, особливо влітку.

А так же коли вікна навстіж відкриті або на провітрюванні в будинок може потрапити і тополиний пух, і листя, і ще щось. Москітна сітка вас захистить від цього!

Переваги москітних сіток:

  • Бар’єр на шляху алергенів, таких як пилок або тополиний пух.
  • Якщо у вас є тварини, вони точно не випадуть в вікно.
  • Ну і природно, надійний захист вашого житла від комах.
  • Москітні сітки бувають різні: найпростіша, рамкова, рулонний і багато інших.

Треба відзначити, що москітна сітка, це абсолютної нешкідливий, але дуже дієвий спосіб боротьби з комахами. Матеріал з якого зроблена москітна сітка стійкий до впливу погодних умов і перепадів температур. Сучасні москітні сітки пропускають 100% повітря, таким чином повітря не застоюється і ваше житло буде свіжим завжди. Фахівці, які роблять ремонт порадять, яка сітка краще підійде для вашого вікна.

Часто багато батьків думають, що якщо є сітка на вікні, то це вже захист і від випадання дітей з вікна. Дорогі батьки, це помилкова думка може стати згубним для вашого малюка!

Москітні сітки потрібні, щоб захистити вас від надокучливих комах або листопада, але ні як не вберегти від нещасного випадку. Якщо ви вирішили убезпечити вікна від випадання малюків, зверніться до фахівця з ремонту житла. Фахівці допоможуть вам підібрати і встановити спеціальні грати на вікна.

На ринку вікон пропонують велику різноманітність москітних сіток і не тільки на пластикові вікна. Вони міцні і зручні в експлуатації. Москітна сітка незамінна річ в теплу пору року, а на зиму її можна легко зняти і зберігати до наступного тепла.