Підлога, створена з мармуру, часом представляє собою цілий витвір мистецтва і може прикрасити будь-яке приміщення.

Матеріал, з якого здійснюється укладання мармурової підлоги, повинен мати підвищену міцність, тому з м’яких мармурових плит, здатних поглинати вологу, стать не створюється.

Найкраще використовувати мармурові плити, зроблені з матеріалу більш твердого, який можна відшліфувати і відполірувати.

Мармурові плити за кольором бувають білими, зеленими, жовтими, рожевими, червоними, блакитними, коричневих відтінків, а також чорними і сірими.

Укладання плитки починається з вирівнювання поверхні і її очищення. Потім необхідно зубчастим шпателем нанести клей, який потрібно замісити таким чином, як це написано в інструкції. Для того щоб підігнати плитку під розмір приміщення, її необхідно підрізати. Спочатку потрібно вирізати три чверті плитки. Потім повернути її на сто вісімдесят градусів і вирізати залишився шматочок. Для цього, безумовно, потрібно використовувати спеціальні інструменти високої якості.

Укладання плитки здійснюється шляхом натискання з великою силою. При цьому потрібно намагатися, щоб клей не виступив на лицьову сторону плитки. Шви повинні бути рівномірними. Між плитками слід ставити роздільники. Після укладання потрібно залишити плитку висихати один день, після чого закрити шви цементом.

Портландцемент, що володіє гідравлічними в’яжучими властивостями, необхідно замішати до густого стану і нанести на шви, які слід зволожити до нанесення цементу. Потім його потрібно ущільнити спеціальним шпателем, який має гумову насадку.

Необхідно почекати приблизно десять хвилин, після чого бризнути на поверхню невелику кількість води і відкоригувати шар портландцементу шматочком мішковини. Потрібно встигнути видалити зайве до того моменту, як речовина засохне.

Інструменти, які були використані, слід очистити ацетоном.

Працювати необхідно в рукавичках, а також обов’язково потрібно використовувати спеціальну маску і захисні окуляри.

Таким чином, укладання мармурової плитки є досить простим способом прикрасити свій будинок.