Бувають ситуації, коли необхідно відрізати пластикову трубу, але вона знаходиться в незручному і важкодоступному місці. Підібратися до неї ближче, щоб розрізати спеціальним інструментом, не представляється можливим. Що ж тоді робити?

Часто каналізаційну трубу ПВХ встановлюють впритул до стіни або навіть укладають в поглиблення. Та й інших таких прикладів може бути багато, це стосується тільки з каналізаційних труб.

Виникають подібні проблеми і з поліпропіленовими трубами великого чи малого діаметра, які розташовані у важкодоступних місцях. Вихід з цих ситуацій досить простий.

Вам буде потрібно:

  • Капронова або нейлонова нитка (дефіциту немає – в будь-якому швейному магазині вони є), бавовняна нитка не підійде.
  • Звичайні робочі рукавички.

Все досить просто:

1. Відмотати з котушки близько метра нитки. Різати не обов’язково – можна просто тримати в руці (не забудьте надіти рукавички).

2. Заведіть нитку за трубу.

3. Встановіть нитку двома руками на тому місці, де ви хочете зробити розріз. І починайте тягнути нитку то однієї, то іншою рукою.

4. Труба повинна бути надійно закріплена так, щоб вона не зламалася. Якщо немає можливості закріпити її, то попросіть кого-небудь потримати її, поки ви будете проводити з нею всі маніпуляції.

5. Через хвилину або дві труба буде відрізана.

Зробити це досить просто, але необхідний якийсь навик. Чи не рідкісний випадок, коли нитка рветься під час різання – не проблема, беріть іншу і продовжуйте різати далі.