У нашому житті немає нічого важливішого, ніж діти.

Тому, підхід до ремонту дитячої кімнати у нас, завжди з особливою відповідальністю та підвищеними вимогами до якості оздоблювальних матеріалів. Найчастіше дизайн дитячої кімнати створюють із застосуванням рад від психолога, оскільки кольору і оточення сильно впливає на психіку дитини.

Але перед тим, як приступити до розробки оптимального інтер’єру для дитячої необхідно визначитися з приміщенням. Для облаштування дитячої краще вибирати віддалену кімнату, розташовану на сонячній стороні. Якщо в кімнаті недостатньо велике вікно, то необхідно добре продумати систему штучного освітлення, щоб задовольнити всі потреби дитини. Найбільш оптимальним варіантом для дитячої є точкові світильники. Їх встановлюють в зоні, де дитина буде читати і вчитися. Також можуть використовуватися led панелі.

Обстановка в дитячій кімнаті повинна бути максимально простою, щоб приміщення можна було легко прибрати. Меблі краще вибирати компактну і функціональну.

Вибираючи меблі, приділіть свою увагу її якості і безпеки. Всі меблі повинна бути виготовлена ​​з екологічно чистих матеріалів, мати сертифікати якості та бути безпечною для дитини.

Сьогодні існує величезний вибір кольорової палітри для дитячих меблів. Свою перевагу краще віддати теплим і світлим відтінкам, а яскраві і насичені кольори краще уникати. Купуючи меблі для самих маленьких, можливо, варто звернути свою увагу не дитячі меблі-трансформер, яка буде «рости» разом з вашою дитиною.

На підлогу краще встелити ламінат. Цей матеріал підійде для дитячої, як для немовляти, так і для підлітка.

Облаштовуючи дитячу кімнату особливу увагу необхідно приділити безпеки. Меблі повинна бути без гострих кутів, матрац на ліжку ортопедичний, а висота столу і стільця повинна відповідати віку дитини.