Який ламінат кращий, цим питанням задаються всі люди, коли вибирають підлогове покриття для кухні.

Нарешті залишилися в минулому безсонні ночі, витрачені гроші і нерви, пилові приміщення, пов’язані з проведенням ремонту і так далі і тепер настав час підібрати відповідне того чи іншого приміщення підлогове покриття.

Якщо підлогове покриття вибирається на кухню, то багато хто воліє ламінат. Однак ми так мало знаємо про це підлогове покриття і стоїмо перед дилемою, який ламінат підійде для нашої кухні найбільше, адже в даному приміщенні ми проводимо найбільше часу.

Хочеться відзначити, що дане покриття укладається досить просто і швидко, прибирати його, а також містити, теж не складає великих труднощів. Пол, покритий ламінатом, не тільки практичний і довговічний, він ще й дуже гарний. Для кухні ламінат повинен мати, перш за все, гарну вологостійкість, адже волога для такого покриття ворог номер один, а особливо незахищеними є стики між панелями і їх необхідно обробити заздалегідь потрібними воскосодержащімі засобами.

Найбільше для цього приміщення підходить волого або водостійкий ламінат. Якщо ламінат водостійкий, то він не боїться розбухання, а ось влагоустойчивий ламінат, хоч і не боїться вологи, проте може розбухнути від пролитої на нього води. Як підказують фахівці на кухню краще купувати ламінат класу 31-32. Так покриття даного класу, буде надійно захищене від кухонного приладдя, випадково на нього впали і від відколів. До того ж такий ламінат екологічно безпечний для оточуючих і прослужить вам до 15 років.

Укладаючи ламінат потрібно знати, що поверхня під нього повинна бути ідеально рівною, також під нього можете використовувати пробкові підкладки або ж підкладки з пінополістиролу, щоб забезпечити додаткову гідроізоляцію та звукоізоляцію. Купуйте ламінат із запасом приблизно 5-10%. Однак, якщо укладання ламінату матиме складну конфігурацію, значить і ламінату треба купувати більше. Ламінат укладається по 2-м технологій – це замкова, тобто бесклеевая і клейова, дане покриття можна укладати по діагоналі кухні, поперек її або ж уздовж вікна. Важливо знати, що найскладнішою укладанням є укладання по діагоналі і вимагає вона певних навичок.