Сучасні піноблоки представляють собою матеріал, який використовується для несучих зовнішніх стін будівель. Продукція відноситься до легкого пористого бетону.

Це штучний камінь, який є пористим. Його геометричний розмір відрізняється чіткістю. Щоб отримати продукцію, здійснюється затвердіння суміші з такими компонентами як цемент, вода, пісок, а також додатково застосовуються спеціальні піноутворювачі.

Будова блоку

Незамінним сьогодні матеріал стає в зведенні малоповерхових будівель. Якщо поглянути на блок, можна помітити, що його поверхня має схожість з черепашником або пемзою. Всередині можна побачити наявність закритих повітряних бульбашок. Виробниками використовуються при виготовленні матеріалу сучасні технології, нове обладнання, що дозволяє кінцевого продукту отримати всі необхідні властивості і бездоганну якість.

Область використання

Рішення купити піноблоки передбачає подальше застосування при виконанні багатьох робіт, що показує, наскільки велика область застосування будматеріалу. Блоки використовуються при виконанні робіт зі зведення несучих стін в будівлях, що відрізняються за своїм призначенням – житлові і виробничі.

Коли планується зведення додаткових перегородок, виконання робіт по утепленню, також нерідко вибір падає на такий сучасний матеріал. Якості блоків дозволяють його застосовувати, коли потрібно домогтися теплоізоляції і звукоізоляції для плит, перекриттів, підлог, а також стін. Використовуватися продукція може з метою здійснення утеплювальних функцій, а також функцій несучих стін.

Монтаж блоків

Важливо знати, як правильно проводити роботи з піноблоками. Їх монтаж зажадає використання спеціального клею. Також можна застосувати пескоцементного розчин. В роботі блоки дуже зручні і легкі. Їх обробка не представляє високої складності. Для цього буде потрібно скористатися спеціальними інструментами.

В результаті можна отримати необхідну форму, не витративши багато часу. У будівлях, які зводяться з використанням матеріалів, що не буде складно виконати отвір, яке потрібно під електропроводку, труби або розетку.

Пропонована низька ціна на піноблоки виступає в якості одного з найбільш вагомих переваг, властивих продукції, що й обумовлює високий попит, що спостерігається на товари на ринку.

Звернення в фірми, що спеціалізуються на реалізації таких товарів, дасть можливість в каталогах підібрати необхідні види за параметрами і замовити з доставкою необхідну кількість для будівництва. Нерідко при оптових покупках клієнтам пропонуються додаткові знижки, які сприятимуть економії.