Існує кілька підходів до ремонту квартири: можна звернутися в компанію, що має ліцензію на виконання ремонтних робіт, скористатися допомогою будівельної бригади або ж виконати ремонт самостійно.

Перший спосіб найбільш ефективний, оскільки люди, які виконують ремонт у вашій квартирі, мають досвід оформлення і перепланування квартир. Виконання ремонту за допомогою будівельної бригади, безумовно, вимагає менше витрат, але при цьому ставиться під сумніви якість виконаних робіт.

Далеко не всі бригади відповідально виконують свою роботу, багатьох цікавить тільки можливість швидкого заробітку, а якість ремонту хвилює їх менше за все. Крім того не варто забувати про якість плиткових робіт – адже цей вид робіт робиться надовго.

Не так просто знайти плиточника з хорошою репутацією. В кінцевому підсумку вас може очікувати розчарування у вигляді відклеївся шпалер, нерівною штукатурки стін і інших неприємних нюансів. Особлива увага при співпраці з некваліфікованими працівниками варто приділяти роботам з електрикою і сантехнікою.

В результаті некомпетентності бригади в квартирі може статися пожежа через коротке замикання або потоп при неякісних сантехнічних роботах. Якщо ви бажаєте звернутися за допомогою в ремонті до будівельній бригаді, контролюйте виконання робіт майстрами і обов’язково перевіряйте результати їх дій.

Здійснюємо ремонт в квартирі: з чого почати?

Як правило, перед тим, як починати виносити меблі та техніку з приміщень, попередньо роблять хоча б усний план, який допоможе зробити ремонт в квартирі швидше, а також дозволить сформувати майбутній дизайн інтер’єру.

Вибір дизайну інтер’єру

В процесі оформлення квартири перед її власниками встає трудноразрешимая завдання – вибір дизайну інтер’єру. Це численні стилі, варіації в напрямках дизайну, широкий вибір колірної гами і т.п. Стає очевидним той факт, що до цього питання необхідно підійти надзвичайно серйозно, усвідомлюючи свою відповідальність за кінцевий результат.

Чим керуються професійні дизайнери?

Фахівці в області дизайнерських рішень знають, що кожна квартира по-своєму унікальна і індивідуальна, тому вимагає до себе такого ж підходу. Немає єдиного конкретного дизайнерського рішення для інтер’єру всіх квартир. У той же час є деякі чинники, які варто враховувати при плануванні і розробці дизайну, а саме:

  • чітко визначитися зі стилем майбутнього інтер’єру, дотримуючись його в процесі всіх наступних робіт;
  • у дизайні інтер’єру обов’язково використовувати текстиль, який включає в себе наявність декоративних подушок, оббивку м’яких меблів;
  • колірна гамма меблів повинна поєднуватися з колірною гамою стін, стелі та підлоги.

Вибір кольору для дизайну інтер’єру

Вибір кольору для дизайну інтер’єру – важливий елемент в роботі кожного професіонала. Далеко не всім вдається підібрати ідеальний варіант кольору, так як при цьому потрібно враховувати ще й розмір, освітленість приміщення. Наприклад, холодні тони більше підійдуть для кімнат з поганим або недостатнім освітленням. За допомогою правильно підібраного кольору можна також візуально збільшити обсяг кімнати.

Деякі люди вважають за краще вибирати вже готові інтер’єри, проте вони не завжди задовольняють всім їх побажанням і перевагам. Краще самостійно підлаштовувати під себе інтер’єр квартири або будинку. Вибір дизайну інтер’єру багато в чому залежить від того, що ви хочете бачити в своєму приміщенні – житлові квадратні метри, кімнату-студію, офіс або демонстраційний зал.

Приходячи в це приміщення, у вас повинно підніматися настрій і радіти серце через те, що дизайн якнайкраще дібраний. Щоб остаточно визначитися з інтер’єром, рекомендується сходити в спеціальні демонстраційні кімнати магазинів, де своїми очима можна побачити, як буде виглядати той чи інший дизайн. Не забудьте звернути увагу на те, які оздоблювальні матеріали при цьому були використані.

У будь-якому випадку, правильний вибір дизайну інтер’єру – це свого роду мистецтво, поєднання вашої фантазії і гра образів, які допоможуть створити унікальний і неповторний дизайн приміщення. Ремонт квартир в новобудові і особливо підбір інтер’єру повинен виконуватися професіоналами, якщо звичайно в результаті ви хочете отримати кімнати, в яких буде приємно перебувати тілом і душею.

Інтер’єр передпокою в квартирі

Як кажуть, театр починається з вішалки, а наш будинок – з передпокою. Як і для інших кімнат, передпокою потрібно приділити чимало уваги. Нехай в передпокої, на відміну від вітальні або спальні, ніхто на довгий час не затримується, але вона в першу чергу створює враження про квартиру в цілому. Велика увага в обробці передпокої стоїть приділити підлозі. Адже тут скупчується найбільше пилу, сміття води і бруду з вулиці.

Отже, підлогу в передпокої повинен бути максимально зносостійким. Найчастіше для підлоги в цій кімнаті вибирають ламінат, лінолеум або керамогранітнуюплітку з анти-ковзаючим ефектом, підібрану під колір стін або стелі. Якщо для вас дуже важливий інтер’єр і загальний стан житла в майбутньому, ремонт квартир під ключ слід довіряти тільки організаціям з усталеним статусом.

Стеля в передпокої краще зробити підвісною, якщо звичайно дозволяє висота приміщення. Чудовим чином візуально додасть висоти глянсовий натяжна стеля, а також дзеркальний, створюючи відчуття безмежності, тон статі при цьому повинен бути світлим.

Що відноситься до стін в інтер’єрі прихожей, найпростішим варіантом є використання шпалер або стінових панелей, але основне завдання виконати ремонт надовго, тому, обробка стін повинна бути максимально якісною і практичною у всіх відносинах.

Тому необхідно наносити декоративну штукатурку, за допомогою якої можна створити об’ємні візерунки в будь-якому стилі. Сучасно і стильно за нинішніми мірками буде виглядати колір металік в поєднанні з дзеркальною стелею або ніжний перловий.

Також підійде матовий, оливковий, до нього можна додати бамбукові панелі, але вони не повинні займати більше однієї третини висоти стін, щоб не стиснути кімнату. При виборі кольору стін, потрібно використовувати такі покриття, щоб стіни не поглинали світло, а навпаки відштовхували його.

Ви можете взятися за ремонт самостійно, але ефект від такої роботи може бути непередбаченим, оскільки така робота вимагає навичок, досвіду і спеціального інструменту. У Воронежі ремонт квартири під ключ пропонують чимало фахівців, і кому довірити своє житло – рішення за вами.