Кора коркового дерева, що росте в середземноморських країнах, є сировиною, яку використовують для виготовлення коркового покриття для підлоги. Це дерево має багато унікальних властивостей, завдяки яким матеріал виходить легким, довговічним, водонепроникним, звуконепроникним, незаймистим. Матеріал має й інші характеристики, завдяки яким він має чудові якості.

Пробкова підлога не схильний до вбирання запахів, не викликає алергії, не електризується. Виготовлене з коркового дерева покриття для підлоги є, перш за все, матеріалом природним, з неповторним малюнком. На думку фахівців, пробка має біоенергетичний властивість і забезпечує захист людини від шкідливих шкідливих випромінювань.

Коркове покриття легко піддається монтажу і демонтажу. Перш ніж вносити зміни, покриття лакують. Лак може бути керамічним і акриловим. У кожного виду лаку свої характеристики і особливості. Якщо корковий підлогу укладається в кімнатах із середнім навантаженням, для обробки підлоги використовується поліуретановий лак. Коркове покриття в приміщення з великою прохідністю краще обробляти керамічним лаком. Щоб зробити корковий підлогу більш довговічним, для обробки можна використовувати спеціальний засіб, суміш воску і масла. Коркове покриття прийнято укладати в кімнатах, де стать не піддається великим навантаженням.

Якщо експлуатувати корковий підлогу правильно, забезпечуючи належний догляд, покриття буде служити довго. Покупцям пропонується безліч варіантів малюнків коркового статі, у кожної плитки свій унікальний малюнок.