Вхідні двері є основною конструкцією, яка охороняє і захищає своїх мешканців. Думати про придбання дверей необхідно ще на стадії планування.

Основні якості, якими повинна володіти вхідні двері – це надійність, адже головне її призначення не допустити несанкціоноване проникнення, а також низька теплопровідність, естетична привабливість і легкість в експлуатації.

Які бувають різновиди конструкцій?

Слід детально розглянути варіанти, які представлені на ринку, і які матеріали для них використовують.

З урахуванням матеріалів виробництва бувають такі типи дверних конструкцій:

  • дерев’яні, але дерево має низьку надійністю, вони можуть серйозно пошкодити під впливом вологи;
  • металеві дверні конструкції в якості дверей для входу надійний варіант. Такі вироби здатні довго прослужити, зберігати тепло. Їх якість перевірена часом. Це один з найпопулярніших і затребуваних видів виробів;
  • новим різновидом є металопластикові двері. Вони здатні привнести в приміщення комфорт і тепло. Кращі показники вдається досягти із застосуванням сучасних матеріалів.

Двері з металу кращий варіант від несанкціонованого доступу. Цей товар займає понад 70% загальної частки. Однак спритні китайці стали виготовляти свої металеві двері, якість яких значно нижче. Такі вироби легко розкриваються простим ключем. З дверима високої якості цей трюк неможливо виконати.

Всередині конструкції повинні бути додаткові ребра жорсткості, які зроблені з металу і надають двері додаткову міцність.

Не тільки полотно залізних дверей має бути високої якості, але також і короб. Він повинен проводитися зі сталі товщиною до 50 мм.

Якщо ви потребуєте додаткового захисту, тоді вам слід подумати про те, щоб купити броньовані двері.

При виборі дверей для входу в будинок, кінцеве рішення буде залежати від таких критеріїв:

  • бюджет. Китайська продукція буде більш вигідною з фінансової точки зору;
  • естетичні складові;
  • показники надійності;
  • легкість в застосуванні.