Першою стадією в ремонті будь-якої вторинної нерухомості є обов’язковий демонтаж всіх наявних облицювальних матеріалів, дверей, а так само старого сантехнічного обладнання. Демонтаж не має на увазі наявність якихось певних знань в області будівництва і ремонту, так що з ним впорається будь-який домашній майстер.

Для успішного демонтажу облицювання вам буде потрібно: перфоратор з насадкою-зубилом для збивання старої кахельної плитки, ножівка для перепилювання одвірків, будівельні рукавички, респіратор і окуляри.

Якщо на стінах є стара облуплена олійна фарба – вам варто заздалегідь приготувати вузький шпатель. Якщо олійна фарба тримається міцно – її найзручніше збивати маленькою сокиркою. Залишати фарбу на стінах можна тому вона має малі пори і плитковий клей до неї не прилипне.

Ремонт ванної кімнати краще виконувати в робочі дні з 10 ранку до 6 вечора, щоб остаточно не зіпсувати відносини з соседямі.Замену стояків, фанової труби, а так само розводку гарячої та холодної води варто довірити професіоналам, що б мати на руках необхідні чеки про виконані роботах. Дана процедура частково захистить вас від компенсацій сусідам при можливих протечках.

Після демонтажу всієї облицювання і сантехніки, ми приступаємо до грунтування всіх поверхонь грунтовкою глибокого проникнення. Дана процедура обезпиліт приміщення і запобіжить зайве вбирання вологи з розчину, що, в свою чергу, забезпечить міцне прилипання облицювальний матеріал до стін. Якщо у вашій ванній виявилася цвіль – потрібно обов’язково її зчистити і обробити місце появи антисептичним складом. Якщо у вас під рукою немає дорогого антисептика – підійде звичайна 40% градусна горілка або спирт.

Як зробити ремонт ванної кімнати якомога швидше?

Укладання плитки на рівну поверхню дуже полегшує і прискорює облицювання. Якщо стіни «йдуть» більш ніж на 1 сантиметр – доведеться їх вирівнювати цементної штукатурною сумішшю. Краще застосовувати саме цементної розчин тому він, на відміну від гіпсового, гірше вбирає вологу і більш однорідний з плитковим клеєм.

Перепади підлог менш ніж на 2 сантиметри вирівнюються плитковим клеєм при укладанні плитки, а більш – вимагають заливання цементного стягування. Стеля можна зашпаклювати і пофарбувати, але набагато простіше зробити рейковий або нятяжной.

Як зробити ремонт ванної кімнати і заощадити на плитці?

Якщо ви вирішили заощадити трохи коштів на кахельної плитці – необхідно встановити ванну перед тим, як класти плитку. Це не тільки заощадить ваші гроші, а й захистить від проблеми з затікання води під ванну тому буквально замурую ону в стіну. Двері в санвузол краще встановлювати пластикову тому пластик найменше піддається температурним і влажносним розширень.