Вхідні сталеві двері відрізняються підвищеним захистом від злому і механічного впливу, теплоізоляцією, звукоізоляцією і вологозахистом.

Вони виготовляються з металевого листа товщиною 2-4 мм, заповнюються вогнетривким утеплювачем, обклеюються ущільнювачем і покриваються зверху полімерним покриттям (шагрень і т. д.)

Красиві та надійні вхідні двері ви можете купити без проблем. До ваших послуг великий вибір готових рішень, а також виготовлення та встановлення пластикових дверей ПВХ, шпонованих, дерев’яних і металевих дверей і арок за привабливими цінами. Ми намагаємося запропонувати нашим клієнтам по-справжньому цікаві рішення по найбільш вигідною вартості, а безліч знижок, акцій і спеціальних пропозицій зроблять ваше придбання ще вигідніше.

Не завжди виходить відкласти ремонт вхідних дверей на потім. Всі йдуть на роботу. Квартира не може залишатися беззахисною перед зловмисниками. Якщо немає під рукою відповідного майстра можна спробувати полагодити самому. Інструмент завжди можна позичити у сусіда якщо своїм не розжилися. Натхнення ж додадуть домочадці. Дійсно, мужик ти чи хто. Це ж не літак, а двері.

Переконавшись, що, хоча б одна рука права обидві ростуть звідки треба, можна сміливо приступати. Забігаючи вперед скажу, що, вирішивши завдання по ремонту вхідних дверей можете сміливо привласнити своїм рученята звання золотих. А поки варто розібратися що саме біля дверей поламалося. Можливо, що поломка дріб’язкова і займе всього пару хвилин. Але якщо вирішити всі з кондачка не вийшло, то вивчіть найбільш часті дверні поломки.