Дзеркало – це не просто елемент, який дозволяє привести себе в порядок, але ще і універсальний декоративний предмет. В руках талановитого дизайнера або людини зі смаком цей виріб може стати чудовим інструментом,  що прикрасить будь-який інтер’єр, наситивши його новими фарбами.

Останнім часом все більше людей хочуть придбати дзеркала з підсвічуванням для макіяжу. Це спеціальні вироби, які мають яскраве підсвічування, яка спрощує догляд за шкірою і процес нанесення макіяжу. За допомогою яскравого світла можна розглянути найдрібніші деталі особи і нанести косметику без використання додаткових джерел освітлення.

Переваги

Моделі з підсвічуванням мають чимало переваг перед класичними полотнами:

  • Спрощують догляд за зовнішністю, виконання косметичних процедур, нанесення макіяжу.
  • Може використовуватися в якості додаткового джерела світла при недостатній кількості основного освітлення.
  • Виконує декоративну функцію. Такий виріб виглядає креативно і стильно. Воно здатне прикрасити будь-яке приміщення: гардеробна, коридор, спальня, ванна кімната і т.д.
  • Може використовуватися для розмежування простору. Зонування приміщення – це одна з додаткових можливостей дзеркал з підсвічуванням.
  • Дозволяє створити неповторний, яскравий і бездоганний інтер’єр. Якщо проявити трохи фантазії і винахідливості, то з цього простого предмета можна зробити один з центральних елементів кімнати, розмістивши навколо нього меблі та інші предмети інтер’єру.

На що звернути увагу при виборі?

Вибрати дзеркало з підсвічуванням, яке буде ідеально вписуватися в інтер’єр і виконувати покладені на нього функції, не так просто. Однак це завдання під силу не тільки професійним дизайнерам, а й звичайним людям. Потрібно лише брати до уваги такі фактори і параметри.

Вид підсвічування. На сьогоднішній день різниться три основних види:

  • Внутрішня. Елементи освітлення розташовані всередині дзеркала. Тобто, до них фізично не можна доторкнутися руками. Завдяки такому способу розміщення створюється м’яке розсіяне світло. Такі моделі в основному вішаються в ванних кімнатах і спальнях для виконання простих косметичних процедур.
  • Зовнішня. Лампи встановлюються на рамі. При цьому може бути використано два освітлювальних елемента і більше. Найбільш популярні моделі, в яких лампи встановлені по всьому контуру. Такі дзеркала часто використовуються професійними візажистами. За допомогою такого розміщення світлових елементів в відображенні можна розглянути найдрібніші деталі, завдавши рівний і красивий макіяж.
  • Декоративна. Світлові елементи встановлені на зворотному боці дзеркала, і світять вони не яскраво. У таких моделях підсвічування виконує виключно декоративну функцію і ніякої практичної користі не несе.

Тип світлового елемента. В якості освітлювальних приладів можуть використовуватися неонові, галогенні і світлодіодні лампи. Кожен з цих типів має свої плюси і мінуси. Але найбільш універсальними і практичними є світлодіодні лампи. Вони мають тривалий термін служби, не дратують очі і є енергозберігаючими.

Приміщення, в якому буде встановлено дзеркало. Це може бути ванна кімната, спальня, коридор, готельний номер, гримерка і інші. З урахуванням приміщення і цілей використання підбирається розмір дзеркала, його форма, тип підсвічування, вид освітлювальних приладів, яскравість, товщина полотна, матеріал рами і т.д.

Купувати моделі з підсвічуванням краще в спеціалізованих магазинах. Купівля на ринку або з рук може закінчитися тим, що світильники швидко перегорять або ви істотно переплатите.