На даний момент, пластикові вікна активно виселяють дерево з наших будинків. Більшість людей вважають, що пластик більш надійний і довговічний, і це не позбавлене логіки. Насправді, пластикові вікна дійсно відрізняються більшою надійність, в порівнянні з вікнами, які були встановлені років тридцять тому.

Вже давно дерев’яні вікна стали набагато більш надійними і зручними і тепер ви можете без проблем використовувати їх, якщо вони потрібні в дизайні. Проте, навіть з пластиковими вікнами є безліч проблем. В першу чергу, варто пам’ятати той факт, що зараз з’явилося безліч компаній, які встановлюють вікна, а це безпосередньо впливає на якість. Зараз ви можете знайти вікна, які мають погану якість. Вони настільки погані, що їх потрібно, або допрацьовувати, або викидати, так як вони будуть пропускати весь вітер в приміщення і навіть не спробують затримати їх. Саме тому, навіть придбавши пластикові вікна, ви не можете бути впевненим в тому, що захищені від вітру.

Якщо ви вибираєте якісні та зручні вікна, в першу чергу потрібно знайти перевіреного підрядника, який зможе повноцінно виконати роботу. Його ви можете знайти за посиланням dom-uytniy.ru, де ви зможете придбати якісні дерев’яні та пластикові вікна. А тепер давайте порівняємо їх.

Які вікна краще вибрати?

  1. Надійність. Пластикові вікна являють собою повноцінний герметик, який дозволить назавжди забути про протяги і вітрі. Однак, при неправильній конструкції, яка зараз зустрічається все частіше і частіше, щілини між вікнами стають неймовірно широкими. До дерев’яних вікон відносяться набагато відповідальніше, що робить їх більш надійними, якщо ви вибираєте з бюджетного сегменту.
  2. Утеплення. Якщо ми розглядаємо засклення балконів і лоджій, то обидва варіанти будуть досить непоганими. Однак, дерево тепліше само по собі, що забезпечує більш приємне поводження з вікнами.
  3. Зовнішній вигляд. Дерево набагато красивіше, в порівнянні з пластиком. Навіть пластик оповитий плівкою з принтом набагато менш симпатичний, в порівнянні з натуральним деревом. Однак, для офісів і деяких видів дизайну, пластик підходить набагато більш відповідний. Простота відмінно підходить для хай-тека, який вимагає використання пластику. У той же час, для кантрі, лофт і Провансу набагато більш прийнятним буде дерево, яке доставить безліч теплоти і затишку.