Настінне дзеркало з вбудованими полицями – відмінне функціональне рішення для ванної кімнати.

Полку як не можна краще підходить для зручного зберігання засобів гігієни і різних предметів під рукою. Дзеркало з великою полицею замінює собою шафку, економить простір.

Головна особливість дзеркальних полотен з полицею полягає в їх призначення. Такі полотна ставляться переважно у ванній кімнаті. Також вони підходять для розміщення на кухні і в інших приміщеннях з високою вологістю і частими перепадами температури. Для настінного монтажу використовуються дужки з металу або метод підвішування. Легкі і невеликі дзеркала можна кріпити на стіну за допомогою клею.

Друга особливість розглянутих виробів – відсутність багетного обрамлення. Це зроблено неспроста. По-перше, дзеркала з рамою і полицею виглядають дісбалансно, так як багетна рама не дуже добре виглядає з прозорою полицею. По-друге, дзеркальні полотна без рами стійкі до високої вологості і до регулярних перепадів температури. Саме тому такі вироби часто розташовуються в ванних, душових, і на кухні.

Дзеркальні полотна з полицею мають масу переваг, які одночасно є причинами високої популярності таких моделей. Пропонуємо ознайомитися з плюсами і зрозуміти, чому варто купити таке дзеркало:

  • Стильний вигляд. Полотно без багетного обрамлення стилістично нейтрально, завдяки чому добре і органічно виглядає в будь-якому інтер’єрі. Найкраще підходить для сучасних стилів, для лофт.
  • Безпека. Кромки скла ретельно відшліфовані і відполіровані до глянцевого блиску. Про них не вийде порізатися. Самі дзеркала виготовляються з екологічно чистих і безпечних матеріалів.
  • Функціональність. Обумовлюється скляною полицею, яка підходить для розміщення предметів і засобів гігієни. Полку кріпиться металевими кріпленнями, тому витримує великі навантаження.
  • Простота догляду. Не потрібно робити ніяких особливих дій для того, щоб підтримувати виріб в хорошому вигляді. Досить зрідка протирати його засобами для очищення стекол і дзеркал.
  • Довговічність. Термін служби дзеркала практично нічим не обмежений, якщо дотримуватися правил по його експлуатації. Наші полотна зберігають свої первинні властивості навіть через багато десятиліть.

При виборі дзеркального вироби в ванну зверніть увагу на ряд ключових характеристик. Відносно виду рад немає – форма і стиль підбираються виходячи з особистих переваг і інтер’єру ванної кімнати. Однак до вибору розміру і способу кріплення треба підійти більш відповідально. Цінні рекомендації по цій темі:

  • У ванну кімнату рекомендується встановлювати полотно з висотою не менше 60 см. Ширина особливого значення не має, але її мінімальне значення для комфортного використання вироби – 50 см.
  • Для розміщення у ванній рекомендується вибрати такий спосіб кріплення, як на металеві скоби. Вони міцно і надійно утримують конструкцію на відміну від клею для дзеркал і двостороннього скотча.