Крісло-мішок – зручна річ, яка знайде собі місце у спальні, дитячій кімнаті, альтанці, веранді. 

Сидячи в кріслі-мішку можна розслабитися і попрацювати з ноутбуком. У магазинах сьогодні продаються спеціальні півставки для оргтехніки. Представлене на фото крісло має додаток – отоманку для ніг і виготовлено воно вручну з водонепроникної тканини.

Просто чудово, що крісло-мішок можна залишити на відкритому повітрі. Уявіть, як приємно сидіти навесні або влітку в саду і грітися на сонечку, відчувати легкий подув вітру. При цьому попивати прохолодні напої. Це дійсно відмінно.

Подібна меблі зручні тим, що вона здатна прийняти форму тіла сидячого і надати йому можливість розслабитися.

Сучасний дизайнер зробила крісло у формі старовинного мішка з-під кавових зерен, виготовлено воно з новітніх матеріалів. Це виріб має певний шармом. Вийшов надзвичайно зручний предмет меблів для дому. У цього джутового крісла-мішка є цікава історія.

Дизайнерські меблі була зібрана з восьми перероблених мішків з-під кавових зерен. Їх оригінальні принти і унікальна структура ідеально підходили для задуму. Мішки спочатку використовувалися на кавових плантаціях в раз особистих куточках світу.

Крісло ідеально підійде для інтер’єру в будь-якому стилі. Крісло-мішок можна поставити в спальні, дитячої або куди вам захочеться.