Дзеркало – це невід’ємний елемент інтер’єру житлових і нежитлових приміщень. Існує величезна кількість видів даного виробу, що відрізняються за багатьма параметрами: дизайн, форма і розмір, гладкість поверхні, товщина полотна, матеріал рами, наявність або відсутність підсвічування, спосіб кріплення та інші.

Найчастіше люди хочуть придбати дзеркало в повний зріст. Вони зручні тим, що дозволяють бачити себе з ніг до голови, що особливо зручно для примірки різних нарядів і створення привабливого образу.

Які функції виконує?

Відображення зовнішності людини. Велике полотно на весь зріст дозволяє привести себе в порядок, приміряти різні наряди і оцінити свій зовнішній вигляд перед виходом на вулицю. Це обов’язковий атрибут в арсеналі будь-якої жінки, яка піклується про те, як вона виглядає.

Між іншим, на https://sobcom.ru/jelektroshoker/Taser_Taser_Stun_Guns_RD-5M.html ви можете придбати електрошок для самозахисту за найкращими цінами на ринку.

Візуальне розширення простору. Правильно підібране і вдало розташоване дзеркало може візуально підняти стелі і розсунути стіни. Це особливо корисно в тих випадках, коли приміщення не може похвалитися великою площею.

Наповнення кімнати природним світлом. Завдяки здатності, що відображає, дзеркала наповнюють світлом все навколо себе, роблячи приміщення більш теплим і затишним. За допомогою декількох полотен можна по-справжньому перетворити інтер’єр і візуально збільшити своє житло.

Приховування недоліків інтер’єру. Огріхи дизайнера, неякісний ремонт, невдалі стилістичні рішення – всі ці та багато інших огріхи цілком можна приховати за допомогою вдало підібраного дзеркального полотна.

Оптимальний розмір

Існує хибна думка, що побачити своє відображення в повний зріст можна лише в дзеркалі, яке відповідає вашому росту. Насправді це не так. У більшості випадків полотна висотою 120 сантиметрів цілком достатньо, щоб побачити себе в повний зріст.

Однак необхідно розуміти, що багато також залежить від того, з якої відстані на себе дивитися. Тому потрібно подбати про те, щоб залишити достатньо порожнього простору напроти дзеркала.

Також важливу роль відіграє те, яку модель вибрати: підлогову або настінну. Підлогові моделі відрізняються хорошою стійкістю і простотою монтажу. Їх можна переставляти з одного місця на інше, використовуючи в різних приміщеннях по потребі. Головний же недолік підлогових моделей в тому, що вони займають корисну площу. І далеко не в кожній оселі є місце, де їх можна поставити.

Настінні моделі можна вішати в будь-яких приміщеннях, будь то кабінет, спальня, передпокій або ванна кімната. Але важливим моментом є вибір правильного способу кріплення. З огляду на велику вагу полотна висотою 130 сантиметрів, кріплення повинні бути максимально надійними, в іншому випадку дзеркало рано чи пізно може впасти.

Рекомендації щодо вибору дзеркал в повний зріст

Є кілька простих рекомендацій, які значно спростять вибір дзеркала, що відповідає всім висунутим вимогам:

  • Дивіться на покриття, що відбиває, його гладкість і відсутність дефектів. Хороше покриття відрізняється ідеальною гладкістю, відсутністю бульбашок, подряпин і інших дефектів.
  • Бічні сторони повинні бути якісно оброблені і мати кромку.
  • Якщо дзеркало буде використовуватися дли примірки нарядів, то придбайте виріб з підсвічуванням. Воно забезпечить хороше відображення і стане додатковим джерелом світла, що дозволить краще розглянути себе.
  • Дизайн полотна підбирайте виходячи з стилю, в якому оформлений інтер’єр приміщення.
  • Підбираючи розмір полотна, враховуйте не тільки цілі використання, але і площа приміщення.