Для людей, які люблять водні процедури, душова кабіна – річ незамінна. До того ж при установці готової душової кабіни ніяких будівельно-монтажних робіт проводити не потрібно. Складається душова кабіна з піддона і чотирьох перегородок (душових шторок).

Душові піддони діляться на три категорії: глибокі (висотою 25-35см), плоскі (10-18см) і суперплоскі (6-10см). Кожен піддон виготовляється з високоякісного матеріалу і має тривалий термін служби. Як правило, роблять піддони з кераміки, акрилу або чавуну.

Кераміка – ідеальний матеріал для душового піддону. Вона дуже міцна і приємна на дотик. Її емальований поверхню забезпечує бездоганну гігієну. За керамікою нескладно доглядати, а її колір і блискучий зовнішній вигляд легко зберегти в первозданному стані.

Емальований чавун – всім давно знайомий матеріал, ось уже багато років користується любов’ю покупців. Головне достоїнство чавунного піддону – неслизькою поверхню. Стоячи на ньому, відчуваєш себе в безпеці. Чавунний піддон при правильному догляді збереже блиск своєї склоподібної емалі надовго.

Акрил в останні роки користується у виробників величезною популярністю. І цьому є пояснення: з м’якого акрилу легко виготовити навіть найоригінальнішу форму. Акрил завжди теплий на дотик – це головне його гідність. Вранці ставати на такий піддон набагато приємніше, ніж на холодні чавун або кераміку. Акрил дуже довго остигає, тому підтримує температуру в душовій кабінці.

Піддони для душових кабін бувають гладкими і рифленими. Причому, малюнок у вигляді паличок або ялинок – це не прикраса, а протиковзке покриття, що забезпечує приймає душ людині додаткову безпеку. Однак мити рифлений піддон набагато складніше, ніж гладкий.

Дверцята для душових кабінок роблять з ударостійкого скла або з акрилу. У скляних дверей великі переваги перед пластиковими: скло більш гігієнічно, не мутніє при тривалому застосуванні, кабінка зі скляними дверима масивніша – а значить, більш стійка.

Всі душові кабіни поділяються на прості і багатофункціональні. У багатофункціональної кабіни, крім душа, повинна бути ще хоча б одна додаткова функція. Наприклад, парова лазня і вертикальний гідромасаж, підсвітка, радіо, контрастний душ або щось інше. Багатофункціональні душові кабіни завжди закриті з чотирьох сторін, а часто мають ще й дах. Вибирайте кабінку, найбільш підходящу для вас – і кожен раз процес миття буде доставляти вам величезне задоволення!