Для збереження тепла в приміщенні і отримання високого ККД від опалювальної системи в житлових будинках використовується фольга для теплої підлоги.

Матеріал не тільки дозволяє збільшити тепловіддачу, але і є економічно вигідним за рахунок мінімізації споживання енергоресурсів.

Для утеплення підлоги найбільш придатна пенополіетіленовие підкладка з тонким шаром фольги. Також такий ізоляційний матеріал може бути армованим.

Фольгований шар є відбивачем ІФ теплових променів, які виходять від нагрівальних елементів. Найбільшою тепловіддачі можна досягти, використовуючи пористий матеріал, такий як ізолон.

Його укладають між опалювальною системою і підставою будівлі. Щоб створити якісну теплоізоляцію в приміщенні, потрібно правильно підібрати ізоматеріал, який за технічними якостями відповідає особливостям приміщення і підлогового покриття.

Теплоізоляція монтується на бетонну стяжку, яка повинна бути попередньо очищена від пилу. Якщо на підлозі пролягає нагріває кабель, ізоматеріал необхідно брати товщиною не менше 50 мм, який володіє теплоізоляційними властивостями.

Матеріал, який використовується для підлоги в опалювальному приміщенні на першому поверсі повинен бути в два рази тонше, в порівнянні з изоматериалов, укладеному на нижньому поверсі. Теплоізоляційний матеріал під теплу підлогу повинен відповідати таким показникам як:

• Мінімальна теплопровідність.
• Водонепроникні властивості.
• Щільність і пружність матеріалу також є невід’ємними показниками якісного виробу.

Тепла підлога плівка може бути відразу запропонованої магазином з нанесеною розміткою під укладку кабелю.

Особливості

Якщо використовується плівка для теплої підлоги товщиною менш ніж 100 мкм, матеріал слід ламінувати. Даний спосіб сприяє збереженню вироби після зіткнення його з бетоном, який може роз’їдати згодом фольгу під дією хімічної реакції.

Також в процесі монтажних робіт потрібно акуратність, щоб не допустити зіткнення ізоматеріала з нагріваючим кабелем. В іншому випадку може статися запалення кабельного кожуха.

У процесі придбання фольгованого матеріалу для теплої підлоги слід звернути увагу на прикладену до виробу інструкцію, в якій зазначено марку та тип фольгованого ізоляційного матеріалу підходить під індивідуальну систему.