Які речі цінуються вище за все? Правильно, незвичайні, несхожі на інші, нестандартні предмети, які наповнені особливим змістом для Вас або Ваших близьких, ті, з якими пов’язані найтепліші спогади. 

Який стіл прикрасить саме Ваш інтер’єр: придуманий відомим дизайнером або прикрашений мозаїкою з скла, любовно викладеної Вашою дитиною? Як Ви вже, напевно, здогадалися, мова йде про «хенд-мейд», явище, надзвичайно популярним в століття ідентичності заводських виробів.

Деякі люди замислюються, як можна використовувати прийоми «хенд-мейд» для оформлення свого будинку? Варіантів безліч, пропонуємо Вам почати з трафаретного розпису меблів.

За допомогою цього методу можна повністю перетворити давно набридло, старі меблі. Можна вибрати романтичний принт або розмалювати поверхню смішними персонажами, нехай Вашу фантазію ніщо не обмежує. Якщо з малюванням у Вас не дуже добре, завжди можна знайти відповідний малюнок в Інтернеті, потрібно тільки заздалегідь представляти, як буде виглядати перетворений комод або табурет.

Обов’язково підготуйте поверхню, на яку збираєтеся нанести малюнок: вимийте, отшкурьте і покрийте грунтовкою. Після того, як грунтовка висохне, закріпіть трафарет в місці нанесення зображення. Найкраще використовувати аерозольні клеї, але і звичайний скотч теж підійде. Для розпису радять брати акрилові фарби, так як вони швидко висихають і не стираються, крім того, такі фарби не токсичні, тому не відмовляйте дітям у задоволенні брати посильну участь у вашому творчому процесі. Щоб зробити малюнок незвичайним, наносите фарбу не пензлем, а шматочком поролону, тоді Ваша розпис буде виглядати, ніби надрукована. Коли фарба висохне, покрийте виріб лаком для закріплення результату.

Є ще один варіант «ручного» творчості – аплікація. Вона підходить тим, хто не любить або не вміє працювати з фарбою. Точно так же, як і у випадку з трафаретними малюнками, Вам в першу чергу потрібно придумати зображення, а також вибрати матеріал, з якого буде виготовлена ​​аплікація. Наприклад, дерев’яні та пластикові поверхні можна декорувати красивою обгорткового папером, блискітками (для цього загорніть кілька старих ялинкових куль в рушник і ретельно розімніть качалкою), мозаїкою з скла і кераміки, бісером і т. п.

Преображення старих меблів не займе багато часу, а головне, коштів, і одночасно допоможе додати яскравості і новизни в Ваш інтер’єр.