Електрифікація планети була розпочата дуже давно. Світ сучасності складно уявити без електроприладів. На цій підставі в кожному людському житлі виникає потреба маскування електричних кабелів або проводки для забезпечення безпеки і естетичної краси.

Цілком природно, що більша кількість електричних приладів на увазі розміщення більшого обсягу проводів, тримати в порядку які виявляється складніше. Вони не повинні бути скуйовдженим і їх просто не повинно бути видно.

Неможливо не погодитися, що ті дроти, які будуть «красуватися» клубками на стінах, здатні попсувати своїм виглядом будь-, навіть особливо вишуканий вигляд приміщення. Своєю неохайністю вони будуть перекреслювати всі старання дизайнерів. Найбільш просто електричні дроти розташувати уздовж стін. При прояві деякої фантазії, кабель може постати у вигляді цікавою родзинки інтер’єрного рішення. Зокрема, вони можуть виконувати роль настінних зображень. Довгий шнур може бути використаний для зображення цілої картини.

В даний час у багатьох є станції, призначені для передачі сигналу. Якщо правильно використовувати подібне устаткування, будь-яка антена може виконати роль електростанції. Дане місце оптимально підійде для збору всіх проводів в одному приміщенні. У такій ситуації потрібно прояв художніх здібностей, щоб на стіні зобразити трансформатор або ж стовпи.

У тому випадку, якщо немає можливості або бажання зображувати складні елементи прямо на стіні, завдання може бути спрощена. Можна просто недбало укласти звичайний провід по діагоналі стіни, що в дизайн інтер’єру внесе деяку неординарність. Імпровізація візерунків і абстрактність завитків вид зроблять незвичайним. Правильніше, якщо провід буде контрастним по відношенню до стіни. Добре, якщо в підлітковому або дитячій кімнаті проводами на стіні буде зображено ім’я.
Особливою свіжості інтер’єру, особливу атмосферу і затишок надають рослини. Якщо з головою підійти до проводів, на стінах може з’явитися розпускається лоза. Можна використовувати наклейки або кліпси, які будуть створювати видимість листя. Крім естетичної сторони питання, дані пристосування дозволять якісно фіксувати на поверхні стіни дроти. Головне, завчасно спланувати розміщення кабелів.