Рулонні ворота – один з найбільш поширених способів закриття прорізів будь-яких типів. Їх застосовують в гаражах і складських приміщеннях.

Конструкції можуть мати самі різні розміри, а їх окремі деталі можуть бути виконані з різних матеріалів. Ламелі традиційно виконують з пінополіуретану, загорнутого в алюмінієву оболонку, вони також можуть бути порожнистими. Для більшої міцності в конструкцію іноді вводять додаткові ребра жорсткості.

Придбати відповідну вам модель – досить легке завдання, ви зможете виявити великий вибір механізмів і в звичайних магазинах, і на ринках, і в інтернеті.

Переваги рулонних воріт

Класичні рулонні або ролетні ворота – це універсальні варіант для приміщень всіх типів. Єдине ускладнення в роботі з конструкціями даного типу – обмеження по тепло- і гідроізоляції. Але якщо прямо біля порога вашого будинку не протікає річка і ви не живете в місцевості, в якій цілий рік рекордно високі або рекордно низькі температури, переживати про обмеження вам не варто – краще звернути увагу на переваги механізму, серед яких:

  • компактність – завдяки механізму підйому і опускання конструкція не займає так багато місця, як, наприклад, розсувні ворота, стулки яких вимагають певної кількості простору зовні або всередині; полотно рулоном накручується на вал, розташований в захисному коробі;
  • простота механізму – пристрій розроблений таким чином включає до свого складу мінімальну кількість елементів, які легко встановлювати і так же легко знімати; всі ремонтні роботи, як правило, можна виконати без допомоги фахівців;
  • надійний захист – ворота чудово справляються зі своїм основним завданням – захищати простір від зловмисників і від несприятливих погодних умов;
  • довгий термін експлуатації – при дотриманні всіх правил конструкція може прослужити вам без поломок не один рік;
  • зручність використання – це якість підвищується при наявності в конструкції автоматичного приводу;
  • порівняно низька вартість виробів.

Правила установки рулонних воріт

Необхідно упевнитися в тому, що конструкція відповідає параметрам дверного отвору. Це найбільш важливий етап, що вимагає граничної уважності.

Всі нерівності підлоги перед монтажем конструкції необхідно усунути.

Всі деталі рекомендують поєднувати між собою за допомогою саморізів.