На сьогоднішній день балкон перестав виконувати функцію сховища для непотрібних речей (так як це було в радянські часи).

Невелика кімната, в яку перетворюється балкон після ремонтних робіт, може виконувати функції кабінету, наприклад. При належній звукоізоляції на балконі можуть бути досягнуті цілком робочі умови (тиша і спокій).

Можливі ускладнення в перетворенні балкона в ще одну кімнату

Перш за все, необхідно відзначити, що нормами забороняється на балконі установка радіаторів центрального опалення. Однак це не означає, що в новій кімнаті буде холодно і незатишно. Завжди можна використовувати масляний обігрівач.

Далі слід визначитися зі стилістикою дизайну майбутнього приміщення. Після того, як проект буде розроблений, можна переходити до безпосереднього склінню балкона (створення лоджії).

До речі кажучи, балкон необов’язково повинен бути житловим приміщенням. Адже там можна розбити зимовий сад.

Скління балкона є хорошою ідеєю з кількох причин. По-перше, як вже було сказано Вище, Ви отримаєте можливість створення ще однієї кімнати. По-друге, температура головних приміщень квартири буде набагато вище в зимовий період.

Використання спеціальних матеріалів дозволить домогтися практично 100% звукоізоляції.

З чого починати ремонт балкона?

Балкон є архітектурною спорудою, отже, починати капітальний ремонт необхідно з його бази. Тривалий час здатне зруйнувати практично все. І бетонні плити – не виняток.

Якщо Ви виявили тріщини або відколи на бетонній основі балкона, вони повинні бути якісним чином усунуті за допомогою цементних латочок.

Значні пошкодження вимагають більш серйозного підходу. Для створення нової стяжки потрібно:

  • арматурна сітка;
  • розчин;
  • шпатель (робимо ухил стяжки у напрямку до зовнішньої стіни балкона);
    пістолет для установки дюбелів.

Якщо Ви помітили, що старий каркас плити піддався корозії і в деяких місцях зруйнувався, Ви повинні заново підвищити міцність конструкції. Для цього цілком підійде сталева балка.