Гармонійний дизайн житлового приміщення повинен бути зручним і естетично привабливим. При цьому абсолютно не важливо, про яку кімнату йдеться: вітальню, спальню або ванну.

Увечері після насиченого дня приємно провести час під душем. Ванна кімната призначена для гігієни, розслаблення і насолоди, тому її оформлення потрібно продумати до деталей.

Одним з дизайнерських елементів є килим. До вибору даного атрибута інтер’єру необхідно підійти з розумом.

Вибір килимового покриття для ванної: поради та рекомендації

Щоб не помилитися з покупкою килима, необхідно керуватися наступними правилами:

  • Матеріал, який став основою для пошиття вироби, повинен бути м’яким і приємним на дотик.
  • Розмір килима потрібно співвідносити з площею приміщення, в якому він буде постелений.
  • Колір килимового покриття рекомендується підбирати з урахуванням дизайну кахлю і меблів у ванній кімнаті.
  • Виріб повинен бути повністю безпечним, тобто не ковзати під ногами.

Виходячи з-під гарячої води, так приємно відчувати під ногами м’яку теплу поверхню. Саме тому килим у ванній кімнаті – це не тільки елемент дизайну, але і предмет комфорту.

На спеціалізованому сайті можна знайти безліч різноманітних моделей килимового покриття. Вони відрізняються за кольором, формою і оформленню.

Існують також гумові килимки різних кольорів з цікавими текстурами. Їх перевага в тому, що гума не ковзає і тримається на кахлі за допомогою присосок.

У ванній кімнаті завжди багато води, тому килимове покриття часто намокає. Щоб виріб прослужило довше, його потрібно регулярно просушувати.

Якщо килим забруднився, то його можна віддати в хімчистку. Однак при цьому потрібно враховувати особливості матеріалу, які позначені на ярлику.

Можна також зробити домашню чистку. Щоб вичистити дрібне сміття, досить скористатися щіткою. Прати килим в машинці рекомендується в спеціальному мішку для делікатних тканин.

Краще повністю відмовитися від відбілювачів та інших агресивних засобів. Вони можуть пошкодити цілісність вироби.

Килими для ванної, придбані в спеціалізованих магазинах, позбавлять від необхідності переживати за їх цілісність або безпеку використання, так як виготовлені вони з якісних матеріалів при дотриманні всіх технологій.