Незважаючи на те, що продовжує зміцнюватися тренд щодо використання душових кабін, чавунні ванни все одно продаються. Дійсно, вони можуть бути встановлені навіть в екстремально компактних ванних кімнатах.

Чавунні ванни 160 см сьогодні вважаються найбільш популярним варіантом для придбання. Існують і інші розміри. Про них докладніше буде описано в нижчеприведений публікації. Нижче представлені основні критерії, які дадуть можливість здійснити коректний вибір ванни:

  • виходимо з габаритів ванної кімнати;
  • визначаємося з моделлю (вбудовані або окремо стоячі ванни);
  • якість непокритою емаллю чавунної поверхні;
  • форм-фактор (прямокутні або кутові).

Сьогодні ринок може запропонувати різні розміри ванн: від 140 до 185 см в довжину. При цьому ширина їх в переважній більшості випадків залишається однаковою – не більше 85 см (70 см найбільш поширена).

Під стоїть окремо ванній розуміється ванна, яка виконана в незвичайному стилі. Бути може, в її конструкції переважають плавні лінії. Поверхня, що не покрита емаллю, вирівняна. Ніжки також виконані в певному дизайні.

В цьому випадку, вкрай важливо, щоб ванна за своєю формою поєднувалася з умивальником і унітазом, які також будуть встановлені у ванній кімнаті (слід визнати, що сьогодні роздільних санвузлів практично немає).

При виборі конкретної ванни рекомендується звертати увагу на наступні критерії: поверхню, яка покрита емаллю, обов’язково не повинна в принципі містити будь-яких огріхів.

Якщо Ви помітили нерівності або тріщини, від покупки цього варіанту слід відмовитися. Найчастіше, візуально оцінити поверхню не представляється можливим. Це через угнутості чаші ванни.

У цьому випадку не варто соромитися – проведіть рукою по поверхні ванни. Якщо нерівності будуть, Ви гарантовано їх відчуєте.

Краще вибирати ванни, поверхня якої покрита порошковою емаллю. Чи варто говорити про те, що саме це покриття дозволяє домогтися максимального захисту від корозії?

В якості останнього ради рекомендується наступне – здійснюйте покупку виключно у перевірених постачальників.