Останнім часом вибір на користь душа замість ванни відбувається у людей все частіше – тут потрібно звинувачувати банальну необхідність в економії вільного простору.

При облаштуванні душової кабіни дуже важливо підібрати правильну конфігурацію душового піддона. Тут визначальне значення має матеріал. Значення має не тільки міцність виробу, хоча на цей також слід звертати увагу. У піддонів для душу є ряд важливих параметрів, за якими вибираються подібні вироби.

Особливості піддонів з акрилу і кварила

Різні душові піддони з акрилу в продажу зустрічаються найчастіше, тому саме з них потрібно почати. Матеріал легкий, тому готовий виріб легко встановлювати, але при цьому, воно є міцним. Структура матеріалу не дозволяє накопичуватися бруду, але при бажанні, очистити виріб можна і за допомогою сильнодіючої хімії. Головним мінусом виступає те, що там досить легко з’являються подряпини, але це можливо виправити за кілька хвилин. Але це за умови, що мова не йде про глибокі подряпини. Недорогі акрилові ванни відновлюються приблизно таким же способом.

Зверніть увагу, що акриловые ванны интернет магазин можна придбати за цілком доступними цінами вже сьогодні.

При додаванні в акрил кварцу та інших корисних добавок, виходить кілька більш міцний матеріал кварил. Подряпати такий матеріал майже неможливо, як і зруйнувати його механічно або за допомогою агресивної хімії. Ще одним плюсом матеріалу виступає те, що вони способи погашати звук падаючої про її поверхні води. Але це досить дорогі піддони, які відремонтувати також просто, як і звичайний акрил, не вийде.

Особливості сталевих, чавунних і керамічних піддонів

Сталеві піддони купуються не так часто, бо у них багато проблем при експлуатації. Це і низька шумоізоляція, і убогий дизайн, і довгий час охолодження. Але душовий піддон прямокутної форми зі сталі можна купити за доступною ціною. Чавунні вироби коштують дорожче, але і вони страждають від неоригінальності в дизайні і від низької шумоізоляції. Але подібні піддони остигають набагато швидше, та й зруйнувати механічно їх вкрай важко.

Про керамічні піддони можна сказати те, що вони є за всіма параметрами мало не прямими конкурентами акриловим піддонів. Головним мінусом є недостатня міцність, але в цілому ніяких критичних нарікань тут немає. Відзначити можна і велика різноманітність в дизайні. Головне – перед використанням піддону слід виділити деякий час на прогрів.