Якщо вам хочеться перефарбувати стіни, тоді доведеться не тільки попрацювати в ході самого процесу нанесення матеріалу, але і до початку робіт. Доведеться прораховувати різні моменти, пов’язані з кольором, типом фарби, а також з її витратою.

Що стосується типу ЛФМ, то тут все досить очевидно. Ви можете – як прочитати якісь статті з цього приводу, так і проконсультуватися у спеціалізованому магазині. Для всіх видів робіт існують спеціальні фарби – відповідно до цього і робіть свій вибір. Головне, щоб продукція тієї фірми, яку ви виберете, мала авторитет.

Наступне питання – це колір. Мабуть, один з найважливіших моментів. При виборі кольору люди сумніваються і виявляють нерішучість. Тому краще всього по даній темі порадитися з дизайнером. Так, на це доведеться витратити певну суму грошей, але зате ви на сто відсотків будете впевнені в тому, що зробили правильний вибір. І в подальшому не доведеться витрачатися на перефарбовування.

Хоча, знову ж таки, добре вивчивши це питання, можна вибрати колірну гамму самостійно. Адже з цього питання в інтернеті написано велику кількість матеріалів. Або ж можна просто вибрати той будинок, який вам сподобався, і який можна буде використовувати як шаблон, зробити його фотографію і прийти з нею в магазин. У магазині ви виберете ті відтінки, які найбільш близькі до вашого орієнтиру – благо колеровка фарб є практично в будь-якому магазині лакофарбових матеріалів.

І останнє, що доведеться вираховувати – це витрата. Щоб ви змогли розрахувати кількість фарби, яка вам знадобиться, вам попередньо доведеться визначити точну площу поверхні. Що стосується самої фарби, то про те, скільки площі можна пофарбувати 1 л складу, ви зможете дізнатися з упаковки або банки. При розрахунку кількості фарби вам слід врахувати той факт, що покривати поверхню вам доведеться двічі. А це означає, що отриману цифру слід помножити на 2.

Ті, хто досить довго працюють в сфері фарбування, знають – наскільки непередбачувано цю справу. Тому люди з досвідом настійно рекомендують брати фарбу з запасом – щоб не довелося заново йти в магазин, де буде складно підібрати абсолютно ідентичний відтінок. Тому варто взяти матеріалу більше на 10%. Адже витрата з різних причин дуже часто збільшується.