Арматура є одним з найпоширеніших різновидів металопрокату.

Сфера застосування арматури певного виду залежить від діаметра, технології виготовлення і марки стали, застосованої для її виготовлення. Зокрема, великим попитом користується арматура 8, яка застосовується в основному для армування різних залізобетонних виробів з метою збільшення їх міцності, а також для виготовлення різних металевих виробів і конструкцій.

Виготовляють арматуру 8 методом гарячої прокатки, при цьому технологія регламентується нормами. Поставка даного виду металопрокату здійснюється або в прутах (стандартна довжина – 6 м, 9 м, і 11,7 м), або в бухтах; поверхня може бути як гладкою, так і рифленої. Рифлення сприяє максимальному зчепленню з бетоном, що істотно зміцнює залізобетонні конструкції.

Багато споживачів зупиняють свій вибір на продукції, виготовленої зі сталі марки А500С, в якій міститься мінімальна кількість легуючих речовин. Адже фахівці добре розуміють, що мінімальний відсоток легуючих компонентів вельми позитивно впливає на властивості готових виробів продукції.

Основні переваги такої арматури – висока міцність і невелика вага. Серед інших її переваг варто відзначити антикорозійну стійкість, пластичність, легку свариваемость, міцність зварних з’єднань, дуже хороше зчеплення з бетоном, Також вона дуже стійка до різних видів впливів: хімічним, термічним, механічне (скручування, стиснення, вібрація).

Вміле застосування арматури діаметром 8 мм дозволяє усувати багато конструкційні недоліки, знімати напругу з бетону і охороняти його від розтріскування в будь-яких напрямках і відколів. Завдяки всім цим властивостям, така арматура відмінно зміцнює будь-яка споруда, сприяючи його надійності і безпеки.