Якщо ви не є шанувальником стилю лофт в інтер’єрі (великий вільний простір з умовним зонуванням), то оформлення приміщення вимагає вдумливого підходу до вибору не тільки оздоблювальних матеріалів, але і столярки.

Тим більше що сучасні виробники пропонують двері міжкімнатні в такому широкому асортименті за посиланням, що їх можна підібрати по стилю і кольору до будь-якого дизайнерському рішенню.

Який матеріал вибрати?

Складність полягає в тому, що при подібному дизайні дверей можуть відрізнятися матеріалом виготовлення. І це відбивається не тільки на ціні, але і на деяких функціональні особливості. У кожного матеріалу є свої переваги і недоліки:

  • Масив дерева – це перевірена часом класика. Такі двері міцні, довговічні і при необхідності легко реставруються. Але вони вимагають регулярного спеціального догляду, схильні до дифузійним процесам (зміна геометрії в залежності від вологості повітря) і дуже дорогі.
  • Шпон створює зовнішній вигляд натуральної деревини. Двері зі шпону набагато дешевше цельнодеревянних, менше схильні до дифузії і легше. Але їх зовнішній вигляд може постраждати від перепадів вологості або температури, вицвісти під впливом ультрафіолету. Збереження забезпечується спеціальним доглядом.
  • Ламіновані двері – переваги нових технологій. Вони волого і термостійкий, мають високу ступінь міцності і довговічності, легко переносять санітарну обробку, не горять. Однак сильна механічна дія може викликати тріщини, що не підлягають відновленню.
  • CPL – це композитний матеріал з крафт-паперу і смол. Цей матеріал схожий на пластмасу, має широку кольорову гаму і лінійку текстур, але завдяки модифікації полімерів, абсолютно екологічно безпечний. Однак цей матеріал також дуже нестійкий до механічних ударів.

Визначившись з необхідною функціональним навантаженням, набагато легше вибрати, з якого саме матеріалу повинна бути міжкімнатні двері. Успіхів!