На ринку дверей, як і на будь-якому іншому ринку, існує політика єдиної ціни, згідно з якою, в певному регіоні двері не можуть продаватися дешевше, ніж заявлено виробником.

У салонів дверей дуже часто не вистачає торгової площі, тому вони змушені зберігати товар на складі. Деякий товар зберігається там роками, не псуючись, однак і не приносячи грошей. А інтернет магазин може допомогти продати такий товар. Це просто ще один стенд дверей. Дешевий стенд, який не потребує окремої підтримки, а тому дозволяє знизити ціну продажу дверей.

Ущільнювачі для утеплення дверей

Якщо ви щасливий володар вже «теплою» двері, але вам здається, що холодне повітря все одно проникає в вашу квартиру з під’їзду, то утеплення дверей для вас буде полягати у вирішенні проблеми ущільнювача дверного притвору. Швидше за все, ущільнювач втратив свої властивості з плином часу, або був спочатку неправильно приклеєний і поступово деформувався. Новий ущільнювач повинен бути приклеєний на очищене і знежирене місце по периметру двері на коробку.

Причому на петлевий стороні його клеять на самій бічної частини двері, так як розміщення на коробці викличе «зрушення» ущільнювача дверима, що закриваються. Утеплення дверей, крім заміни ущільнювача, зажадає укладання нового утеплювача між ребрами металевого полотна двері. Для цієї мети підійде екструдований пінополістирол, що має закриті пори. Поверх пінополістиролу, перед запровадженням на місце декоративної панелі внутрішньої обробки дверей, можна додати тонкий фольгований ізолон, фольгою всередину приміщення.

Вважається, що таке утеплення дверей знижує тепловіддачу «на вулицю». Але головним все ж залишається вирішення питання герметичності дверного притвору.