Натяжна стеля вже давно перестала бути дивиною в обробці інтер’єру. Її регулярно встановлюють в квартирах, офісах, ресторанах, торгових центрах.

Однак технології не стоять на місці, а в сукупності з нестандартним мисленням конструкторів і дизайнерів, дозволяють бажаючим отримати все більш оригінальні рішення для облаштування житлової або корпоративної площі. Якщо Вам набрид сірий і невиразний дизайн, Вам терміново потрібна установка ширяючого натяжної стелі.

Особливості монтажу підвісних конструкцій

Класичним вважається виготовлення одноярусною конструкції натяжної стелі. По периметру кімнати монтуються направляючі – профілі, проводка та інші елементи, які будуть розміщуватися під покриттям. Після готове поливинилхлоридное полотно натягують і закріплюють в куточки. Для ефективного розміщення ПВХ полотно необхідно розігріти. Після розтягування, в заздалегідь підготовлені місця, встановлюють освітлювальні прилади і конструкція готова.

Якщо ж клієнти вирішили замовити ширяють глянцеві натяжні стелі, по периметру кімнати додатково буде розміщена світлодіодна стрічка. Саме завдяки незвичайному розміщення підсвічування вдається досягти такого ефекту. Якщо дивитися на таку стелю, створюється відчуття глибини і віддаленості. Нібито стелю зовсім не прилягає до стін, а знаходиться в підвішеному стані. Погодьтеся, така конструкція дійсно оригінальна і неповторна, притому цілком доступна і легка у виконанні.

Чи можна встановити натяжну стелю самостійно?

Хочете завершити ремонт, а витрачати гроші на установку натяжної стелі немає бажання? Можна спробувати спорудити його самостійно. Насправді, якщо у Вас вже є досвід в обробних роботах, і Ви знаєте, як правильно підготувати поверхню до такої роботи – Ви цілком зможете впоратися із завданням. Однак, є один нюанс. Для розтягування полотна необхідна спеціальна гармата. Саме в цьому і є ключова проблема. Вартість такої теплової гармати досить висока і для одноразового використання просто нераціонально купувати настільки затратна обладнання. Вийти з положення можна іншим шляхом – знайти компанію, яка здає в оренду прилади для монтажу натяжних конструкцій.