Якщо ваша спальня розташовується в типовій «однушці» і по суті – це одна єдина кімната, а робоча зона необхідна вам кожен день, то є варіанти, які можна використовувати навіть в самих крихітних кімнатах.

Вузький консольний столик

Такий гібрид консолі і столу – це ідеальне рішення дОля тих, хто не має в своєму розпорядженні великою кількістю вільного місця. Але цей предмет підійде вам, тільки якщо ви готові задовольнятися в своїй робочій зоні найнеобхіднішим: столом і стільцем. Збільшити робочий простір можна, тільки якщо додати кілька навісних полиць для паперів, книг і необхідної канцелярії. Зазвичай висота таких столів доходить до 110 см, для письма та роботи потрібно вибирати моделі з більш низькою висотою 70-80 см, щоб було зручніше за таким консольним столом сидіти.

Вузький консольний столик завжди можна буде переставити в будь-яке місце квартири, навіть в передпокій, він вдало впишеться в будь-який простір і послужить зручною підставкою під декоративні композиції або телевізор.

Консоль-транформер

Консоль-транформер – це стіл, в звичному поминании не відрізняється від звичайного консольного. Але у нього є рухливий механізм, а також створені дві-три вкладиші-вставки. При розкладанні він перетворюється в повноцінний стіл, за яким зможе сісти до дванадцяти. Крім цього, така конструкція дозволяє поєднати робочий стіл для комп’ютера і гостьовий стіл для застіль. Такий стіл можна мати і на кухні. Однак для кухні в «хрущовці», де всього-на-всього 6 квадратних метрів, консоль-трансформер не підійде, потрібно буде шукати інші варіанти.

Невеликий столик на тонких ніжках

Якщо простір вашої квартири дозволяє, придбайте витончений столик на тонких ніжках. Він стане виконувати свої безпосередні функції предмета, а й стане додатковим дизайнерським елементом інтер’єру.

Кутовий столик

Кутовий столик підійде тим, хто бажає заощадити місце в любо просторі, варто взяти на озброєння конструкцію кутових столиків-консолей, які зможуть доповнити новими функціями будь-простору і приміщення.