Будь-якій людині хочеться, щоб в її будинку було затишно і спокійно. Якщо ще не так давно гірлянди з лампочок вивішували лише на свято, то сьогодні з’явилася чудова їм альтернатива. Це тайські ліхтарики.

Купити їх можна самих різних кольорів. Хоч різнокольорові, хоч в однотонної гамі.

Привертають вони увагу своїм не зовсім звичним для нас видом. Злегка пухнасті, діаметром близько 65 мм кульки з бавовняної нитки ще й світяться зсередини м’яким розсіяним світлом. Дія їх на людську психіку справді дивовижне. Вони і заспокоюють, і піднімають настрій, і одночасно викликають відчуття чогось живого і теплого.

Знайти їм застосування в домашньому декорі зовсім нескладно. Все залежить від кількості ліхтариків, їх розміщення і Вашого бажання.

1. Дитяча кімната одне з тих приміщень, де тайські ліхтарики просто просяться на стіну. Малюки, які ще і говорити-то не вміють, вже з цікавістю розглядають пухнасті кульки різних кольорів, поступово занурюючись в дрімоту. Ці грудочки світла не дадуть злякатися дитині, якщо він прокинеться серед ночі. Гірлянду потрібно розміщувати в такому місці, щоб вона була добре видна з дитячого ліжечка з будь-якого становища.

2. Доросла спальня також відмінне місце для таких світильників. Їх розташовують в головах на середній висоті. Таке джерело світла послужить оригінальним каганцем. Крім того, при цьому тьмяному світлі комфортно дивитися телевізор або працювати на ноутбуці. Адже в повній темряві розглядати світиться екран не рекомендується. Це шкідливо для очей.

3. Хорошим рішенням буде розмістити тайські ліхтарики по периметру дзеркала у туалетного столика. За принципом, що застосовується в гримерках вбиралень. Тільки колір куль потрібно вибирати нейтральний, білий. Вони створять рівномірний безтіньове освітлення для правильного накладення макіяжу.

4. Зонування світлом вітальні (спільної кімнати) завжди дає безпрограшний результат. Якщо розмістити в куточку, де стоїть зручне крісло тайську гірлянду у вигляді перевернутої букви V, то вийде зручний куточок, звідки зручно спостерігати за іншими членами сім’ї або читати.

5. Освітлення веранди на дачі або в садибі тайськими ліхтариками створює дивовижний ефект єднання з природою. У таких місцях кілька гірлянд розміщують по периметру приміщення, під стелею. Навіть якщо веранда не засклений, коли піде дощ, він не принесе кулькам шкоди. Дощові краплі просто до них не дістануть. А настирливі нічні комахи не будуть витися над столом, і заважати насолоджуватися вечерею. Вони будуть пурхати навколо кульок, відкидаючи химерні тіні.

6. Запрошені гості на свято в заміський будинок завжди знайдуть дорогу в темряві до садиби, до автомобільній стоянці або до галявини, де накритий святковий стіл. Для цього треба просто розвісити уздовж доріжок гірлянди з тайських ліхтариків. Робити таке освітлення стаціонарним сенсу немає, так як кульки ніяк не захищені від примх негоди. А під час торжества, якщо раптово хлине злива, їх можна просто відключити. Одна ніч під дощем не принесе кулькам істотної шкоди. А ось залишати їх на весь сезон буде помилкою. Вони швидко втратять товарний вигляд або раніше вийдуть з ладу.