Натяжна стеля дуже красиво виглядає в будь-якому приміщенні, а кухні надає особливо чистий і доглянутий вигляд.

Та й, по суті справи, цей вид робіт досить чистий. Дуже привабливим моментом в монтажі натяжної стелі є безліч забарвлень, відтінків і фактур, що дозволяє йому гармонійно вписатися в будь-який вид інтер’єру.

Якщо для кухні ви вибрали саме натяжна стеля, то слід врахувати наступні моменти:

  • Монтаж натяжної стелі «вкраде» 4-5 см загальною висоти кімнати, тому, замовляючи меблі, слід врахувати цей фактор. Він, також, має значення при встановленні розеток і вимикачів.
  • Для установки на кухню натяжної потоку категорично не підійдуть текстильні полотна, на увазі специфіки приміщення. Для цієї кімнати підійдуть плівка ПВХ, так як вона відмінно миється, не вигоряє і не тьмяніє.
  • Якщо під час експлуатації стелі на ньому виникли ушкодження, тобто можливість здійснити заміну стельового полотнища на нове, не вдаючись при цьому до демонтажу самого багета.

Монтаж натяжної стелі можна зробити власними силами, а можна скористатися послугою і замовити ремонт квартири. В цьому випадку ви просто оплатіть роботу професіоналів, не витрачаючи додаткових зусиль.

Етапи монтажу натяжної стелі

Слід пам’ятати, що без спеціального обладнання монтаж натяжної потоку зробити неможливо, тому, потрібне залучення до роботи фахівців, які знають технологію і вміють виконувати цей вид робіт.

Робота повинна проводитися в певній послідовності:

  • виміри стелі. Цю процедуру виконують працівники компанії, яка проводитиме монтаж стелі. Їх необхідно зробити точно, з урахуванням всіх виступів на стелі;
  • розкрій полотна, який буде проводитися поза приміщенням, його повинні привезти на об’єкт уже готовим;
  • розмітка стіни під кріплення профілю;
  • монтаж полотна, який здійснюється таким чином: викроєний шматок полотна закріплюється по кутах на багетах. При рівномірному прогріванні гарматою, його акуратно розтягують по діагоналі, заправляючи під багет по периметру кімнати.

Це найпростіший монтаж натяжної стелі. Якщо конструкція стелі складаються з двох рівнів і більше, то процес буде виглядати зовсім інакше і займе на порядок більше часу.

Монтаж натяжної стелі можливий на будь-якому етапі ремонту, але набагато зручніше проводити його перед завершенням, так як, сама по собі, ця робота не несе в собі забрудненості приміщення.