Гідравлічний молот на базі гусеничного екскаватора працює найбільш ефективно через підвищену стійкості даної моделі в порівнянні з аналогом на колесах. Дана спецтехніка з зазначеним обладнанням замінює одночасно навантажувач, бульдозер, трамбувальник.

Оренда гусеничного екскаватора з гідромолотом надається нами за вигідною фіксованою ціною а зміну. Оренда міні техніки, яка також може оснащуватися гідромолотом, коштує дешевше.

Які гусеничні екскаватори ми пропонуємо?

Для замовлення гусеничного екскаватора з необхідною конфігурацією досить зв’язатися з представником нашої компанії і повідомити йому характер майбутніх робіт, місце і час оренди техніки. Він підбере гидромолот на гусеничном экскаваторе з нашого автопарку, який найбільш точно відповідає вашим вимогам.

Характеристики спецтехніки нашої компанії:

 • за один раз ківш піднімає 1-1,5 куб. м матеріалу;
 • глибина розробляється траншеї або котловану становить 6,4-9,15 м;
 • вага гідромолота – 1,4-2,1 тонни;
 • сила удару гидромолота – до 3,5 кДж.

Застосування спецтехніки прискорює проведення земляних робіт, заощаджує кошти на оплату праці робітників. Наші оператори виконують поставлені завдання якісно і точно, не пошкоджуючи поруч проходять комунікації, розташовані близько споруди і будівлі.

Переваги оренди екскаватора з гідромолотом

Моделі гусеничних екскаваторів, послуги яких пропонує компанія “Екскаватор UA”, володіють технічними характеристиками, які дозволяють оператору швидко і професійно виконувати наступні види робіт:

 1. демонтаж об’єктів капітального будівництва (будівель, мостів, колон, опор та ін.);
 2. руйнування дорожніх покриттів з бетону, асфальту;
 3. виїмка грунту всіх типів;
 4. установка паль;
 5. розпушування кам’янистій і мерзлої грунту;
 6. розкопування траншей для прокладки або ремонту комунікацій;
 7. такелажні роботи.

Користуючись нашими послугами, ви не витрачаєте час на обслуговування, ремонт, заправку техніки. Вам немає необхідності займатися пошуками досвідченого водія або оператора: при замовленні техніки послуги наших штатних фахівців безкоштовні.

При виникненні позаштатних ситуацій на об’єкті, пов’язаних з відмовою спецтехніки, ми оперативно надаємо будь-яку модель нашого автопарку і допомагаємо вам закінчити роботи в строк.