Плануючи ремонт у ванній, ми з особливою ретельністю вибираємо колір кімнати, дизайн унітазу, раковини, ванни або душової кабіни. Тим часом, величезне значення для комфорту має правильний вибір змішувача. Якісний функціональний змішувач – обов’язковий елемент хорошої ванної кімнати.

Однією з найпопулярніших марок на ринку змішувачів, безумовно, є GROHE. Її цінують за надійність, передовий дизайн і відповідність самим останнім розробкам.

Переваги компанії Grohe:

1. Бездоганна репутація, заслужена довгими роками роботи. Виробництво Grohe було засновано в тридцятих роках минулого століття в Хемері (Німеччина). Засновник Фрідріх Грое впровадив у виробництво змішувачів всі найпередовіші для свого часу технології. Прекрасне поєднання здорових амбіцій і перфекціонізму допомогло Фрідріху Грое дуже швидко вибитися в лідери на своєму ринку. Згодом фабрики з виробництва змішувачів Grohe були відкриті в Португалії і Таїланді. Це дозволило запропонувати свою продукцію покупцям по всьому світу.

2. Новаторський дизайн. В кінці минулого століття був відкритий великий Конструкторський центр з проектування змішувачів Grohe. Тут розробляються нові концепції з урахуванням вимог сучасного ринку. Марка Grohe – володар багатьох престижних премій в області дизайну.

3. Практичність і довговічність продукції. Оскільки вся сантехніка Grohe виготовляється на найсучаснішому обладнанні, вона відповідає найвищим європейським вимогам якості. Grohe – це якісне покриття, надійна шумоізоляція, комфорт при використанні. Важливо, що розробники враховують проблеми сучасної екології. Сенсорні змішувачі Grohe максимально контролюють водний потік. Це зроблено для більшої економії водних ресурсів.

Вибір типу змішувача багато в чому залежить від концепції дизайну ванної кімнати і від ваших власних смаків. В цілому всі змішувачі можна розділити на п’ять основних груп:

1. Двохвентильні. Змішувач, в якому подача холодної і гарячої води в кран регулюється окремими вентилями. Деякі вважають цей тип застарілим. Однак такі змішувачі прекрасно вписуються у вінтажний і класичний дизайн ванної кімнати.

2. Одноважільні. Найпоширеніша сьогодні конструкція змішувача. Він простий в експлуатації, виглядає більш сучасно. Спочатку такі змішувачі виготовлялися на кульовому механізмі, сьогодні його замінив картріджний. Це дозволяє набагато збільшити термін експлуатації.

3. Каскадні. Новинка, яка є дуже ефектною. Спеціальна форма крана подає воду у вигляді широкого плоского струменя. Часто такі змішувачі мають підсвічування.

4. Термостатичні. Такі змішувачі дозволяють подавати воду потрібного напору і температури. Справжня знахідка для сімей з маленькими дітьми.

5. Безконтактні. Найчастіше подібні змішувачі встановлюються в громадських вбиральнях, втім, деякі вважають за краще використовувати їх і вдома. Сигнал про подачу води подають інфрачервоні датчики, що спрацьовують, коли до крану підносять руки. Безконтактні змішувачі найбільш гігієнічні і економні. Вода ллється рівно стільки, скільки руки знаходяться біля крана.

Вибирайте змішувачі Grohe, виходячи з ваших потреб.