Вікна з ПВХ (полівінілхлориду) – це високоякісна конструкція, метою установки якої є досягнення трьох основних показників: звукоізоляція, теплозахист, безпека.

Ось ці три кити, на яких тримається комфорт кожного будинку. Кожен з цих показників важливий, і при відсутності хоча б одного, досягнення повного комфорту просто неможливо.

Теплозахист

Теплозахист важлива не тільки взимку, але і влітку. У холодну пору року, коли температура за вікном значно нижче, ніж температура у вашій морозилці, теплозахист буде рятувати ваше приміщення від переохолодження. Адже якщо у вікнах будуть спостерігатися щілини, то від холоду вас не врятує навіть відкрите полум’я каміна.

Пластикові вікна володіють ідеальною теплозахистом, що при наявності гідного опалення дасть просто приголомшливі результати. До слова сказати, тут можна досягти гарної економії.

Тепло, що виробляється опалювальними приладами, буде залишатися всередині приміщення, тому ви можете не включати їх на повну потужність. Мороз же так і залишиться на вулиці, не впливаючи на внутрішній мікроклімат вашого будинку.

Влітку спостерігається зворотний процес. Теплозахист пластикових вікон захистить приміщення від нестерпної спеки, за умови, що ви самі не будете впускати цю спеку в будинок.

Використовуючи кондиціонер, ви можете бути впевнені, що холод буде залишатися в приміщенні, а не йти в невідомому напрямку, замінюючись спекою.

Звукоізоляція

Звукоізоляція – це показник, який важливий для будь-якого жителя мегаполісу, де рівень шуму знаходиться на позамежному рівні. Можливо, за довгий час проживання в місті, ви вже звикли до всіх міських звуків.

Але як тільки ви поставите собі пластикове вікно, ви здивуєтеся, наскільки прекрасним може бути тиша. Ніяких звуків від автостради, ніяких спрацьовують вночі сигналізацій, ніяких гавкати собак, ніяких криків, сміху та інших насущних «радостей».

Безпека

Безпека також дуже важлива для досягнення повного комфорту. Ви можете захиститися не тільки з зовнішньої, але і з внутрішньої сторони.

Із зовнішнього боку взломозащіта не дасть проникнути в будинок стороннім особам. При установці спеціального склопакета навіть розбити скло не вдасться.

Навіщо захищатися з внутрішньої сторони? Все дуже просто. Як відомо, діти обожнюють все досліджувати. Їм нічого не варто повернути одну єдину ручку і зробити крок у відкрите вікно.

Тому, при наявності маленьких дітей, подбайте про встановлення ручок із замком на ключі, щоб бути впевненими в цілковитій безпеці мешканців квартири.

Дизайн

Нарешті, не варто забувати про дизайн пластикових вікон, який в даний час може бути найрізноманітнішим – починаючи від форми склопакета і закінчуючи його колірною гамою.

Замовити та встановити якісні пластикові вікна (при бажанні відразу з жалюзі) ви можете, скориставшись послугами спеціалізованої компанії.