Модрина – це таке дерево хвойної породи, яке використовують для того, щоб виготовляти будівельні та оздоблювальні матеріали.

З модрини виготовляють такі будівельні та оздоблювальні матеріали:

– дошка для підлоги;
– паркет;
– палубна дошка;
– планки та інше.

Тепер поговоримо про корисні властивості цього дерева.

Корисні властивості

В першу чергу дуже хочеться відзначити високу ступінь міцності даного матеріалу. Він нітрохи не поступається по своїй міцності дубу, і тому вироби, зроблені з сибірської модрини, дуже стійкі до різного роду негативних впливів і надзвичайно довговічні. Також модрина не гниє і не піддається впливу шкідливих грибків. До складу такої деревини входить камінь, так що можете забути також і про цвілі – вона не буде з’являтися.

Крім того, модрина не розбухає і не деформується. Ті матеріали, які робляться з такої деревини, можуть з величезним успіхом застосовуватися в тих приміщеннях, які мають високий ступінь вологості. Модрина – це матеріал екологічно чистий і ніякого шкідливого впливу на людський організм не має. Навпаки, модрина сприятливо впливає і на навколишнє середовище, і на людину. Ті будинки, які побудовані з цього матеріалу, в повній мірі взаємодіють з природою.

Різноманітність матеріалів

Справа в тому, що кора модрини має дуже сприятливу дію на людину, про що ми говорили. Більш того, існує велика різноманітність виробів, які можна виготовити за допомогою модрини. Дуже часто в будівельних роботах використовується терасна і палубна дошка, а також іноді і планки. Використовувати таку породу можна як усередині приміщення, так і зовні.