Яких тільки машин зазначеного призначення немає, є все – електронавантажувачі, автонавантажувачі дизельні, бензинові та газові, візки електро, ручні і гідравлічні, електричні і ручні штабелери, різноманітні підйомники і це ще не все.

Незважаючи на все, що є на ринку, все ж останнім часом свої переваги фахівці логістичних компаній частіше стали віддавати електронавантажувачів, обираючи для потреб своєї компанії саме цю техніку.

У чому перевага електронавантажувачів?

Зазвичай вантажно-розвантажувальна техніка підбирається фахівцями https://baltic-forklift.com.ua/g5583985-pogruzochnaya-tehnika виходячи з конкретних типів вантажів, які планується на цій техніці транспортувати, піднімати або спускати, а так само з урахуванням характеристик складського приміщення, де навантажувач планується використовувати.

При цьому постачальнику техніки, як правило, вказуються всі характеристики саме складу, починаючи від параметрів наявних там стелажів і, закінчуючи станом поверхні підлоги, його ухилом і т.п.

Складське приміщення закрите, який навантажувач – газовий, електричний, бензиновий або дизельний підійде для такого складу?

Дизельні, газові та бензинові навантажувачі, тут відразу відпадають, так як ці типи техніки заборонено використовувати за нормами безпеки в погано провітрюваних закритих приміщеннях, а так само на тих складах, де зберігаються медикаменти, продукти харчування, вибухові і горючі речовини, косметика та інші подібні товари.

Класифікація електронавантажувачів

Конструкція. За цим показником електронавантажувачі можна розділити на 2 види:

  • трехопорние;
  • чотириколісні.

Триколісні машини випускаються, як правило, вантажопідйомністю до 2-ух тонн. При цьому підйом вил вони мають до 8 метрів.

Чотириколісні вилкові навантажувачі відрізняються від машин, зазначених вище, більшою вантажопідйомністю (від 1,5 до 5 тонн). При цьому висота підйому вил у них залишається тією ж, що і у навантажувачів триколісні.

Що стосується конструктивних особливостей, то триколісні електронавантажувачі мають замість звичних 2-ух задніх коліс одне здвоєне колесо. Завдяки цьому така техніка наділена відмінною маневреністю і при цьому вона споживає набагато менше енергії, ніж навантажувачі чотириколісні. Тим часом для складських приміщень зі значними нахилами статі, вони не підійдуть, так як на подібних поверхнях мають властивість буксувати.

Хотілося б відзначити і той факт, що триколісні електронавантажувачі в порівнянні з чотириколісні технікою наділені меншою поперечної стійкістю. Таким чином, вибираючи серед двох зазначених видів навантажувачів, свої переваги трьохопорним можна віддати тоді, коли потрібно машина з підвищеною маневреністю, а складське приміщення має рівною підлогою.

Якщо ви вибрали для свого закритого складу триколісні електронавантажувач, знайте, що вони в свою чергу поділяються на переднє і заднє приводні. Переважно для складу буде техніка з провідним заднім колесом, якщо ви плануєте переміщати вантажі до 1,5 тонн. Передньопривідні електронавантажувачі виробляються з вантажопідйомністю від тонни і вище і діляться вони на:

  • з приводом загальним на 2 передніх колеса;
  • з роздільним приводом на кожне переднє колесо.

Переважно серед названих варіантів будуть машини з роздільним приводом, вони наділені простою конструкцією і відрізняються своїми компактними розмірами, в порівнянні з технікою, обладнаної загальним приводом.