Нержавіюча сталь є зручним і практичним матеріалом, який має серйозний рівень корозійної опірності і міцності. Нержавіюча сталь володіє відмінними техніко-експлуатаційними показниками, які дозволяють використовувати даний тип сталі при виготовленні екстер’єрних та інтер’єрних елементів. Крім побутового використання, вироби з нержавіючої сталі: відводи і труби, широко застосовуються в медичній, харчовій, нафтохімічній та інших галузях.

Для виготовлення кола нержавіючого від діаметром більше 200-250 мм, використовується метод прокатки, який передбачає подальшу розковуванню кола до необхідного діаметра. Круг з нержавіючої сталі може мати форму відрізків від 4 до 6 м або бухт, діаметр яких менше 3 мм. Круг нержавіючий використовується для виготовлення важливих конструкційних елементів, які в подальшому будуть використані в роботі з високими температурами і хімічно агресивними середовищами. Прикладами таких конструкційних елементів можуть служити: вали двигунів, шайби, осі, опорні ролики.

Перевага елементів, при виготовленні яких був використаний коло нержавіючий, полягають в несприйнятливості до впливу високих температур і корозії, зносостійкості, надійності, міцності і легкості. Унікальні якості кола нержавіючого дозволяють виготовляти затребувану продукцію: промислове обладнання, побутові прилади, будівельні огорожі, кріпильні деталі, запірну арматуру, безшовні труби, каркаси, верстати, інструменти для обробки металу, декоративну та меблеву фурнітуру, посуд.
Нержавіючий коло являє собою прокат з високолегованої сталі, що володіє круглим перетином. Але, поряд з цим, довжина кола нержавіючого може бути абсолютно будь-який, і залежить від того, для якої деталі або для якого обладнання він проводиться. При цьому, область застосування кола нержавіючого дуже велика.

У машинобудуванні коло нержавіючий калібрований використовується як заготовка для багатьох деталей. Так як нержавіючий коло володіє відмінними показниками термостійкості, його з успіхом використовують в якості елемента для зварних конструкцій. Завдяки стійкості до впливу навколишнього середовища і стерильності, коло нержавіючий використовується в переробній, хімічній та харчовій галузі. Таким чином, область застосування нержавіючого кола настільки широка, що практично неможливо уявити собі сегмент, в якому не використовуються коло нержавіючий.