Вибір відповідних міжкімнатних дверей – це, як правило, рішення на багато років. Саме з цієї причини слід правильно вибрати матеріал, з якого будуть зроблені двері. Він повинен бути, перш за все, міцним, стійким до пошкоджень, а також здійснювати позитивний вплив на здоров’я та самопочуття домочадців. Саме таким матеріалом, використовуваним для виробництва міжкімнатних дверей, є деревина. Які її переваги?

Природність і простота

Варто зазначити, що міжкімнатні деревяні двері є в першу чергу натуральними. Дерево – це матеріал, який зустрічається в природі і споконвіку використовується людиною для виготовлення меблів, вікон і дверей. Характеризується природним, простим і естетичним виглядом, який прекрасно відповідає будь-якого інтер’єру. Дерев’яні міжкімнатні двері також є справжньою окрасою приміщення, а також позитивно впливають на здоров’я і самопочуття мешканців будинку. Для їх виробництва не використовується шкідливі хімічні речовини і штучні матеріали, завдяки чому вони є повністю безпечним продуктом.

Відмінна термічна і акустична ізоляція

Дерев’яні міжкімнатні двері також відрізняються чудовою теплоізоляцією. Деревина є матеріалом, який не пропускає ні тепла, ні холоду. Завдяки її використанню в будинку або квартирі, можна створити не тільки самобутню атмосферу природного інтер’єру, але також скоротити витрати на опалення окремих приміщень. Дерев’яні двері є також відмінним акустичним ізолятором. Маючи в своєму будинку дерев’яні двері, ви також можете обмежити шум і забезпечити собі спокій і відпочинок на високому рівні, що особливо важливо, коли в будинку проживає велика родина.

Довговічність і природна колірна гама

Деревина також є матеріалом міцним і стійким до механічних пошкоджень. Також має необхідну жорсткість і ударостійкість. Відповідно, насичені дерев’яні двері також стійкі до забруднень і зносу з плином часу. Все це робить їх продуктом, який можна використовувати довгі роки.

Дерев’яні двері також представлені в різноманітній кольоровій гамі. Це дозволяє легко підбирати їх відповідно до колірної гами вашого приміщення. У разі, якщо існує необхідність зміни їх кольору, можна без проблем пофарбувати їх в будь-який колір.