Cezares – один з найбільш іменитих брендів італійської сантехніки, який популярний у всьому світі.

Прославився він за поєднання різноманітних візуальних образів з традиційною якістю, перевіреним роками. Якраз для сантехніки вірність традиціям – це найкраще властивість виробника, адже довговічні і добротні вироби, службовці десятиліттями без втрати своїх споживчих якостей – найкращий доказ класу.

Особливості сантехніки Cezares

Серед ключових переваг даної сантехніки експерти виділяють:

  • Широкий вибір колекцій. Італійці традиційно випускають практично всі види виробів об’єднаними за змістом колекціями: одяг, декоративну плитку, шпалери, аксесуари і т. п. Не виняток і цей бренд: збалансовані лінійки, об’єднані загальною концепцією, дозволяють створити цілісний дизайн санвузла.
  • Абсолютна надійність в кожній деталі. Італійці знають, що немає нічого більш прикрого, ніж вийшла з ладу сантехніка, яка починає протікати, втрачати зовнішній вигляд і всіляко псувати настрій. Тому застосовується надійна сталь, якісні емалі і навіть фурнітура, розрахована на роки експлуатації.
  • Продумана і практична конструкція. Кожна модель – результат багаторічного вдосконалення. Дизайнери Cezares роками допрацьовують свої вироби, щоб передбачити всі особливості і потреби. Щоб зрозуміти, про що мова, досить просто подивитися на форму ванн: здавалося б, вона класична, але кожен вигин і кожна крива лінія продумані так, щоб в такій ванні можна було максимально комфортно розташуватися.
  • Комплексний підхід. У лінійці можна підібрати практично всі види сантехнічного обладнання, включаючи специфічні (на кшталт гігієнічного душу або пісуара). Тому які б завдання не ставилися, завжди можна підібрати гармоніюють за зовнішнім виглядом один з одним вироби.

Поєднання цих переваг і зробило сантехніку італійського бренду настільки затребуваною. Причому, поважають її як професіонали, які передбачають її в проектній документації, так і прості люди, які вибирають її в супермаркетах.

Не тільки сантехніка

На завершення відзначимо, що під даним брендом також випускаються меблі для ванних кімнат, яка має спеціальну вологостійку обробку. Тому можна укомплектувати все приміщення не тільки обладнанням, а й меблями, домігшись цілісного і гармонійного зовнішнього вигляду. А також відмінного функціонала.