Купелі були популярними ще кілька століть тому. Раніше використовувалися варіанти, виготовлені з деревини, зараз же можна підібрати більш бюджетну, але за характеристиками не гіршу модель із пластику.

Між іншим, на сторінці https://container.in.ua/builds/ можна замовити якісні будівельні та житлові контейнери вже зараз.

Пластикова купіль: переваги використання

Сучасна пластикова купіль для лазні особливо не відрізняється від аналогічних виробів з інших матеріалів. З основних технічних і експлуатаційних характеристик варто виділити:

  1. Міцність пластику, який за якостями рідко відстає від бетону. Це дає можливість встановлювати ємність всередині приміщення і на вулиці.
  2. Особливої ​​лікувального або оздоровчого ефекту від пластикової купелі чекати не варто, але і шкоди організму така ємність не принесе. Пластикові купелі відрізняються безпекою. Поверхня не слизька, більшість ємностей покрито спеціальним антиковзаючим покриттям.
  3. Матеріал відрізняється екологічністю – при експлуатації не виділяються шкідливі речовини, які могли б негативно впливати на організм людини.
  4. У догляді за поверхнею немає нічого складного. Для цього використовують навіть звичайні побутові миючі засоби. При необхідності, це можуть бути навіть абразивні речовини.
  5. Матеріал відрізняється універсальністю, стійкістю до дії ультрафіолету, різких перепадів температури і вологи, що дозволяє встановлює її в будь-яких кліматичних умовах.
  6. Завдяки міцності, матеріал витримує значні навантаження. Це позначається на тривалості експлуатації ємності.
  7. Вироби, в порівнянні з ємностями з іншого матеріалу, відрізняються економічністю, оскільки придбати їх можна за досить прийнятною ціновою політикою. Купелі з пластика завжди виглядають естетично.

Особливості установки

Установка купелі залежить від обраного варіанту. Існує кілька способів монтажу, але частіше використовується варіант установки на ґрунтову подушку. Щоб встановити таким способом, заздалегідь риють котлован, глибина якого від 40 до 60 см (в залежності від висоти ємності). Його довжину і ширину вираховувати, виходячи з параметрів обраної ємності.

На дно котловану зробити насип з пісочної подушки і ретельно його утрамбувати, поверх укласти листової ЕППС. Далі зайнятися безпосередньо установкою купелі і приєднанням зливної системи. Також встановити вид підігріву води: водяний або електричний. За зовнішнім боків ємність посилити арматурою зі сталі. Пластиковий корпус (особливо його нижню частину) засипати керамзітбетонние, прокласти утеплювач з додатковим теплоізоляційним шаром. Після цього поверхню стінок закласти цеглою.