При облаштуванні ванних кімнат часто використовують душові куточки. Вони виглядають як душові кабіни, але в більш спрощеному вигляді. Відмінністю є те, що монтуються дверки і стінка куточка відразу до поверхні основної стіни.

Душовий куточок складається з дверцята і піддону. Дверцята захищає від попадання води на підлогу при прийнятті гігієнічних процедур. Він дуже зручний, оскільки дозволяє заощадити простір у ванній кімнаті, особливо якщо остання має малу площу. Безумовно, встановлювати пристрій для водних процедур краще, коли стіни облицьовані керамічною плиткою.

Душова кабіна, виконана в цілому варіанті, багато зручніше. Вона продається вже в повністю готовому вигляді. Багато, однак, не дуже воліють пар. Для цих цілей і купується душовою куточок, який дуже практичний і не має верхньої закриття.

Класифікація кутових кабін розділяється за матеріалом виготовлення і формі. Вони мають конструкцію квадрата, можуть бути і прямокутної форми або напівкруглої. Особливу увагу слід приділити розсувним дверець. Ці пристосування виконуються в одинарному, подвійному або навіть в потрійному вигляді. Вибір залежить від бажання покупця і приміщення ванної кімнати. Асортимент, досить різноманітний, саме тому придбати душовий куточок просто.

Основне завдання піддону – це прийняття водних процедур. Виконують їх з різних матеріалів: акрилу, сталі, кераміки або простими емальованими. Розмір кутових піддонів, як правило, невеликий, не глибокий. Перевагу віддають, в основному акриловим елементам душових куточків.

Встановлювати кутову кабінку не обов’язково в кутку. Здійснити монтаж можна в будь-якій частині ванної кімнати, так як їх слід прикріпити тільки до однієї стіни. Дверцята найчастіше виготовляються з акрилу або загартованого скла. Дизайн у них різноманітний, від прозорих до дверей з вітражами. Це гармонійно поєднується з облицюванням ванної кімнати і елементами її меблів.

Згідно описаного, можна зробити висновок. Душові куточки практичний і доступний варіант для облаштування ванних кімнат.