У більшості квартир балкони відносяться до практично невикористаної площі.

Не найприємнішими для перебування їх називають внаслідок атмосферних опадів, частинок пилу та сміття, а також бруду, час від часу проникають в цю зону апартаментів. Якщо ж ви плануєте перетворити свій балкон в житлове приміщення, оптимальним варіантом стане – балкони з використанням ПВХ вікон, які гарантують високий рівень шумо- і теплоізоляції.

Перед тим, як приступити до ремонту на балконі, необхідно визначитися з бажаним кінцевим результатом:

– Захистити балкон від дощу, снігу та частинок бруду. Цього можна досягти за допомогою будь-якого типу скління.

– Комфортність використання. У цій ситуації також існує безліч різних типів скління, кожен з них відрізняється своїми достоїнствами і недоліками.

– теплоеффектівності. Головна причина виникнення холоду – сильні вітри. Засклити балкон за допомогою металопластикових вікон, ви захистите свій будинок від протягів, з легкістю впоравшись з поставленим завданням.

Застосування ПВХ вікон з метою скління балконів можна назвати самим затребуваним варіантом обробки відкритої частини квартири. Пластикові вікна складаються з особливого профілю і склопакета, що містить одну або відразу кілька камер. Як правило, ПВХ вікна застосовують при теплому методі скління. При виборі кількості камер склопакета необхідно враховувати теплоємність квартири.

До головних достоїнств пластикових вікон можна віднести:

– Тривалий експлуатаційний період і надійність;
– Можливість підігнати під потрібну форму і параметри віконної конструкції;
– Нехитрі установчі роботи, так що монтаж можна виконати власноруч;
– Чудовий показник герметичності, що дозволяє отримати хорошу тепло- і звукоізоляцію;
– Нехитре обслуговування;
– Демократична вартість подібної віконної системи, так що встановити її може будь-який середньостатистичний житель нашої країни;

Вибираючи профіль ПВХ вікон, зверніть увагу на матеріали, використовувані для їх створення. Ідеальним варіантом стануть конструкції з оцинкованої сталі, оскільки вони не схильні до виникнення іржі.