Для будинку або котеджу для входу потрібно вибирати двері, які будуть надійними, герметичними, утепленими. Не у всіх пластикових дверей є такі якості. Як вибрати для входу найкращі двері з пластику? Спробуємо розібратися. На прикладах окремих моментів і елементів можна вибрати якісні пластикові двері для входу в будинок.

Рама

Надійність дверей залежить від міцності її коробки (рами) і самих дверей (стулки). По всьому параметру всередині себе рама повинна бути наділена металевим каркасом, стінки якого повинні бути по товщині більше віконних каркасів. По кутах коробки каркас з’єднується металевими елементами, які посилюють його жорсткість. З причини того, що пластиковий профіль зроблений з повітряних камер, найнадійнішим буде профіль, в якому присутня 5 камер, а не 3.

Профіль

Самі пластикові двері вхідні не повинні мати профілю з 5 камер. Структура і форма каркасів всередині дверей може бути різною. Краще, якщо каркас матиме поперечні і поздовжні ребра жорсткості. Іншими словами він повинен виглядати у вигляді великої сітки, яка зроблена з зварених труб мають квадратний перетин: трохи по горизонталі, трохи по вертикалі. Для підвищеної надійності двері, необхідно, щоб були два металеві листи, приварені до каркаса точковим зварюванням і мають діапазон від 2 мм і до 10.

Замок

Для вхідних дверей з пластику, замки повинні замикатися по всьому периметру. Це означає, що при закриванні замку, засуви (ригелі) ховаються по сторонам двері в раму.

Петлі

Петель необхідно приділити окрему увагу. У них повинна багатошарова структура, і потужний вид.

Склопакет

Характеристики склопакетів двері, повинні перевершувати віконні склопакети. Для вхідних дверей підійдуть броньовані стекла або триплекс. Кращою буде двері, у якій площа скління займає не більше третини площі стулки. Відмінною вважається двері зі склопакетом зверху і глухий конструкцією внизу або посередині.

Утеплювач

Оскільки пластик наділений характеристикою непогано справлятися з низькими температурами, утеплення дверей можна не робити. Але, в кліматичних зонах, де відмітка на градуснику опускається нижче мінус 15 градусів, двері краще утеплювати. Для цього утеплювач кладеться між стрижнями каркаса або поміщається в повітряних камерах по периметру каркаса.

Герметичність дверей відбувається завдяки гумовим ущільнювачам, які розташовані у зовнішньому периметру і по внутрішньому. Поріг так само повинен бути з ущільнювачем.