При плануванні будівництва будівель, які за проектом повинні мати цокольні поверхи, колонні і інші монолітні будівельні конструкції, що вимагають опалубних форм різної конфігурації, вигідніше орендувати опалубку. Особливо, якщо по завершенні робіт вона довгий час не буде використовуватися.

Компанія ТОВ “Уровень” надає можливість взяти таку затребувану при будівництві річ, як опалубка в аренду на будь-який термін і на найвигідніших умовах.

Важливо, перед тим, як замовити таке обладнання в будівельній організації, потрібно чітко спланувати час проведення робіт. Завдяки цьому можна прорахувати терміни, на які визначити потрібно взяти опалубку, таким чином, заощадивши на послугах орендаря.

Які переваги оренди опалубки можна відзначити?

  1. Послуги з оренди опалубних форм надають багато будівельних фірм і організації, тому з їх пошуком не повинно виникнути проблем;
  2. Після настання часу використовувати опалубку можна відразу ж приступати до роботи, не витрачаючи час на її підготовку та монтаж;
  3. Співробітники фірми-орендодавця нададуть слушні консультації на тему вибору оптимальних опалубних форм;
  4. Орендувати таке обладнання вигідніше, ніж купувати нові вироби;
  5. В оренду можна взяти стільки форм, скільки потрібно. Причому можна вибирати будь-які по конструкції елементи;
  6. Фірма, яка надає послуги з оренди опалубки, самостійно стежить за тим, в якому стані буде перебувати його обладнання, завдяки цьому можна бути впевненим у якості проведення робіт;
  7. Не потрібно думати про зберігання опалубки по завершенні її використання. Потрібно лише підготувати форми до здачі і орендодавець сам подбати про їх зберігання.

Що б ви не вибрали: покупку або оренду опалубки, головне, щоб це не позначилося на якості споруджуваного об’єкта, збереглися його параметри і дотримувалися нормативи. Щоб зводиться конструкція була надійною, міцною і безпечною, була зручною в експлуатації, і не доставляла зайвих проблем з нескінченними ремонтами. Не варто економити там, де це нерозумно, нехтуючи якістю.