У будівництві, обробці і ремонті будівель, меблевому виробництві та інших галузях народного господарства не обійтися без саморізів. Дерев’яні і металеві конструкції кріпляться за допомогою спеціальних кріпильних елементів, досить міцних і надійних. Одними з таких елементів є жовті саморізи по дереву, завдяки яким конструкції фіксуються досить міцно на тривалий час.

Якість жовтих саморізів регулюється певними нормами. У процесі виробництва ці саморізи обробляються за допомогою спеціального розчину, що містить жовтий цинк. Цей матеріал перешкоджає утворенню корозії. Тому жовті саморізи по вартості перевищують аналогічні товари, виготовлені з інших матеріалів.

Залежно від особливостей замовлення, жовті саморізи можуть мати різьбу різної величини, велику і дрібну. Капелюшок самореза має конусоподібну капелюшок у формі хрестика, цим жовті саморізи відрізняються від інших виробів аналогічного призначення. Завдяки такій зручній формі капелюшки, працювати з саморезом легко і надійно. Шурупи мають ще й другу назву – потай, завдяки тому, що їх можна досить глибоко посадити в дерево.

Наступним характерним елементом жовтих саморізів є крок різьблення. Спіраль починається біля основи і закінчується на кінці самореза. Тому вкрутити жовтий саморіз можна відразу, не виконуючи спочатку свердління поверхні. Фахівці відзначають, що тертя металовироби зменшує рідкісний крок, отже, вкрутити саморізи можна не тільки шуруповертом, але і простий викруткою, вручну.

Оскільки жовті саморізи є універсальними кріпильними елементами, вони мають досить широку сферу застосування. Зокрема. За допомогою цих кріплень можна з’єднувати деталі і елементи конструкцій з різних матеріалів – гіпоскартона, дерева, деревинно-стружкової плити, МДФ і ДВП. Також при необхідності можна працювати з фанерою різної товщини, саморізи здатні утримувати матеріал досить тривалий час в будь-яких кліматичних умовах. Якщо доводиться працювати з породами натурального дерева, деревним масивом, то краще використовувати саморізи з великої різьбленням. Отримавши консультацію у менеджера, можна підібрати саморізи по потребам з урахуванням видів оброблюваних матеріалів.