Подорожуючи по залізниці, здається, ніби рейки нерозривні і єдині, що вони тягнуться на тисячі кілометрів, поєднуючи далекі міста і країни. Але всі розуміють, що це далеко не так. Рейки хоч і довгі, але все ж вони складаються з невеликих частин, які час від часу доводиться замінювати в результаті зносу.

А іноді потрібно і просто вкоротити шляху в зв’язку з будь-яким зміною залізничного полотна. Тоді не обійтися без спеціальної техніки, за допомогою якої можна буде вирізати і замінити пошкоджену ділянку, або ж обрізати рейки. Для цих цілей відмінно підійде автономний рельсорезний верстат РР-80. Про те, які зараз є верстати для рельсів, больше информации по ссылке.

Автономний рельсорезний верстат РР-80 застосовується тоді, коли немає можливості або потреби приганяти спеціальну техніку або транспортувати рейки в майстерню для обробки. РР-80 дозволяє працювати «на місці», точковими розрізами коректуючи довжину і стан шляхів. Рельсорезний верстат незамінний при ремонті та штатному обслуговуванні залізниці.

На відміну від важкої техніки, верстат РР-80 набагато більш мобільний, тому якщо потрібно провести роботи на кількох різних ділянках залізничного полотна, то з рельсорезним верстатом зробити це буде набагато швидше і простіше, і, що важливо, дешевше. Експлуатація важкої техніки коштує набагато більше, і якщо не потрібно «промислових» масштабів різання рейок, то використання РР-80 завжди буде більш вигідним рішенням.

Рельсорезний верстат РР-80 є абразивно-відрізних пристроєм, тобто він не тільки ріже, а й обробляє краю зрізу, полірує їх і позбавляє від шорсткостей. Іншими словами, за допомогою автономного верстата РР-80 можна отримати відразу готовий до використання матеріал, який не зажадає додаткової обробки.

Пристрій верстата РР-80

Сама дискова пилка закріплена на корпусі за допомогою двухзвенной шарнірної направляючої. Її, в свою чергу, можна встановити на рейок, на якому потрібно провести розріз. Конструкція кріплення забезпечує надійність установки і безпеку проведення робіт. Також шарніри дозволяють робітникові вибрати ту траєкторію розрізу, яка необхідна.

«Серце» пристрою, тобто мотор – це двотактний одноциліндровий ДВС STIHL TS800, в який вбудована система примусового охолодження. Охолодження здійснюється за допомогою повітря, тому трудівника не доведеться постійно заправляти охолоджуючу речовину в баки пристрою. Також мотор має відцентрову фрикційну муфту.

Швидкість обертання абразивно-ріжучого круга становить 80 м / с, що задовольняє вимоги російського законодавства щодо охорони та безпеки праці. Та й за всіма іншими параметрами РР-80 чітко відповідає російським і міжнародним нормамзащіти праці.

Пройшли перевірку якості і рейки, оброблені рельсорезним верстатом РР-80, за результатами металографічного дослідження, яке проводилося державними інспекторами, готовий матеріал відповідає всім стандартам і придатний до використання.

Абразивно-відрізне пристрій верстата закріплено на поворотній двухзвенной шарнірної направляючої, яка надійно кріпиться до рейки, що дозволяє оператору вибирати бажану траєкторію різу. Одноциліндровий двотактний ДВС STIHL TS800 з примусовим повітряним охолодженням і відцентрової фрикційної муфтою. Автономний верстат РР-80 відповідають вимогам російської системи стандартів з безпеки праці, в т. Ч. По допустимої швидкості абразивного круга 80 м / с для ручних верстатів. Рейки, розрізані цими верстатами, пройшли металографічні дослідження і вважаються придатними до експлуатації.