Ванна кімната вимагає особливого підходу до облаштування за рахунок маленьких розмірів приміщення, а також кожен елемент повинен бути якісним, виконаний з міцних і стійких до вологості матеріалів. Важливо вибрати сантехніку. Два головні елементи у ванній кімнаті – це раковина і ванна.

Для покупки потрібно правильно вибрати розмір виробів, виробника, матеріал виготовлення, а також тип конструкції. Найкраще звернутися в інтернет магазин сантехніки, так як ціни демократичні у порівнянні зі звичайним магазином, а також є великий асортимент продукції з різними технічними якостями. Це значно спрощує процес покупки.

Вибираємо ванну

Варто зазначити, що її вибір підійде для ванної кімнати, яка має середній або великий розмір. Якщо в ній катастрофічно не вистачає місця, то краще вибирати практичні душові кабіни. Що стосується ванни, то сучасні виробники пропонують різні форми виробів: круглі, прямокутні, квадратні і нестандартної форми. Також можна підібрати додаткові функції, моделі мають підлокітники, ручки. Основа також може бути різною.

Найпоширенішими матеріалами для виготовлення ванни вважаються:

  • Порцеляна. Це найкраща сировина для ванни, так як виготовляється з екологічно чистих матеріалів. Вона легка, при цьому міцна і зручна. Фарфорова ванна довговічна у використанні, але головний її недолік – це висока вартість;
  • Чавун. Така ванна практично не використовується для облаштування сучасного інтер’єру. Вона має непривабливий зовнішній вигляд, а також дуже велику вагу, що створює навантаження на підлогу, а також процес монтажу і транспортування проходить важко;
  • Сталь. Поширений і недорогий варіант. Ванна має невелику вагу, але при цьому може прогинатися від ваги;
  • Акрил. Сучасна акрилова ванна має невелику вагу, можна створити різні форми, легка, довго зберігає тепло, відрізняється стійкістю до механічних впливів.

Зверніть увагу, що якщо в будинку є діти, то і для них потрібно створити комфортні умови у ванній кімнаті, це здійснити допоможе дитяча сантехніка. Вона має невеликі розміри, а також відрізняється безпекою у використанні. Наприклад, більшість дитячих унітазів мають кришку з мікро-ліфтом, а крани для раковини – термостати, що дозволяють не обпекти руки під час використання. З дитячої сантехнікою дитина буде відчувати себе самостійним.