Заміна сантехніки є обов’язковою процедурою при проведенні капітальних ремонтних робіт. Потрібно зауважити, що подібне обладнання встановлюється на тривалий час, тому до вибору сантехніки потрібно підійти відповідально. З огляду на появу великої кількості сучасних матеріалів і технологій, перед покупцем відкривається широкий асортимент товарів. Якщо звернутися у спеціалізований інтернет-магазин, то можна значно спростити завдання вибору, так як, вивчивши позиції каталогу, не виходячи з дому можна не тільки обрати, але й замовити товар, який сподобався.

При покупці сантехніки і комплектуючих матеріалів, потрібно враховувати основні параметри:

  • розмір ванної кімнати;
  • планування;
  • якість матеріалу;
  • можливі складнощі при установці;
  • вартість.

Матеріал для сантехніки

Головна інформація, на яку слід звернути увагу при виборі сантехніки це матеріал, його властивості та особливості.

Досить часто на ринку будматеріалів зустрічаються вироби, з кераміки. Сюди ж відноситься фаянс і фарфор. Це один з найбільш підходящих матеріалів для ванни. Він легкий в експлуатації, міцний, екологічно чистий, до того ж існує безліч кольорів і відтінків, які підійдуть для будь-якого інтер’єру.

Наступний за популярністю матеріал – чавун. Раніше дуже часто встановлювали саме чавунні ванни. Показники даного матеріалу досить високі: він міцний, що не піддається корозії, його важко розбити або зламати. Єдиний його недолік – велика вага.

Серед сталевих виробів часто зустрічаються кухонні мийки. Цей матеріал недовговічний. Він досить швидко деформується і вкрай схильний до корозії. До того ж вода, набрана в чавунне виріб, дуже швидко втрачає температуру.

Сучасний матеріал акрил, дуже легкий, простий в обслуговуванні, але недостатньо міцний матеріал. Вироби з нього дуже довго виглядають як нові, і не втрачають свій первісний колір. Якщо ви вирішили купити сантехніку через інтернет-магазин, обов’язково зв’яжіться з консультантом і уточніть інформацію про матеріали, використані для виготовлення обраного товару.

Вибір раковини

Головне і єдина відмінність раковин полягає в зовнішньому вигляді і методі кріплення. Раковина може бути підвісний або настінного, накладної або тюльпаном, кріплення якого фіксується до стіни. Бажано, щоб вона була обладнана захистом від переповнення. Також потрібно враховувати площу кімнати. Кращим матеріалом для раковини є кераміка.

Яким повинен бути унітаз?

Найбільше вимог та претензій покупці пред’являють саме цього предмету. Здійснюючи вибір, потрібно оцінити виріб за деякими критеріями:

  • з чого виготовлений;
  • використовувана система змиву;
  • форма;
  • бачок і спосіб набору води.

Для початку визначтеся з кутом положення труб. Він повинен ідеально збігатися з проведеними будинку каналізаційними трубами. Найефективнішою системою зливу води, є кругова. Але при наявності лічильника для води, краще вибрати унітаз з економною часткової системою зливу. Майже всі моделі унітазів обладнані безшумною системою набору води, але щоб уникнути неприємних сюрпризів, краще заздалегідь уточнити цей момент.

Вибір ванни

Ринок будматеріалів надає широкий вибір ванн будь-яких форм, кольорів і розмірів. Для забезпечення максимального комфорту і задоволення від покупки, необхідно обов’язково врахувати матеріал і його характеристику, підібрати оптимальний розмір, відповідний площі ванної кімнати. Сучасні ванни можуть бути оснащені додатковими функціями: гідромасаж, ароматерапія та інші. Часто для повноцінного використання цих доповнень потрібна установка фільтрів для води.

При невеликих розмірах кімнати, можна задуматися про установку душової кабіни. Це не тільки заощадить місце, але і значно зменшить кількість споживаної води. При виборі душової кабіни, потрібно звернути увагу на якість рухомих механізмів і фурнітури.

Вибір біде

Для повноцінного здійснення всіх гігієнічних процедур, можлива установка біде в санвузлі. Це може бути невелика низько знаходиться ванночка або спрощений варіант – кришка-біде. Другий варіант дуже економний, ергономічний і досить простий у використанні. Для його функціонування, ближче до бачка врізаються два додаткових змішувача і невеликий кран. Підключається ця система безпосередньо до водопроводу.

Вибираючи і здійснюючи покупку сантехніки через інтернет магазин будматеріалів не тільки економиться час, а й є можливість отримати вичерпні відповіді з питань асортименту, матеріалів, комплектуючих елементів. Всі необхідні витратні матеріали можна придбати в одному місці. Таким чином, зробити гарний ремонт квартири стає ще простіше.